2019-01-21, pirmadienis, 21:46.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:25, leidžiasi 16:32, dienos ilgumas 8:7.

2018 m. NISSAN Lietuvos motokroso čempionato I etape – radviliškiečio E. Čepulio pergalė

2018-04-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
2018 m. NISSAN Lietuvos motokroso čempionato I etape – radviliškiečio E. Čepulio pergalė

Motokroso sezonas įgauna pagreitį ir atneša gimtajam Eimanto Čepulio miestui Radviliškiui gražių pergalių. Nespėjus nuslūgti emocijoms po Latvijos čempionato, kuriame E. Čepulis užėmė pirmąją vietą, balandžio 21 dieną mažasis sportininkas vėl lipo ant nugalėtojų pakylos. Vilniuje, Pagirių trasoje įvyko 2018 m. NISSAN Lietuvos motokroso čempionato I etapo varžybos, kuriame E. Čepulis (motociklo klasė 50cc) užėmė antrąją vietą. Labai gaila, kad dėl blogų oro sąlygų (dideli vėjo gūsiai kėlė smėlio audras) varžybos po pirmų važiavimų buvo nutrauktos. Šis sprendimas iš E. Čepulio atėmė galimybę važiuoti antrąjį važiavimą ir iš antros vietos pakilti į pirmąją.

 

 

Pirmoji vieta buvo prarasta. E. Čepulio varžovo tėčiui iš  Baltarusijos išbėgus i trasą padėti savo nukritusiam vaikui, pastarasis užkirto Eimantui kelią ir jam teko pristabdyti motociklą. Tuo tarpu varžovui iš Latvijos tai labai padėjo išlošti laiko ir finišuoti pirmam. Lietuvos motociklų sporto federacija pažadėjo, kad kitose varžybose tokių situacijų bus išvengta, o varžovas iš Baltarusijos nuoširdžiai atsiprašė. Taigi, truputį nusivylęs, bet vis tiek labai laimingas jaunasis motokrosininkas E. Čepulis dovanoja šią savo pergalę Radviliškio miestui. Jo laukia dar penki Lietuvos čempionato I etapai, tad jis savo gimtajam miestui žada parvežti dar ne vieną apdovanojimą.

 

Parengta pagal sporto klubo „Moto Eimantas23“ informaciją

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?