2019-12-06, penktadienis, 08:29.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:25, leidžiasi 15:51, dienos ilgumas 7:26.

3D televizoriai šiandien – tik fanams

2019-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
3D televizoriai šiandien – tik fanams

3D televizija buvo didžiulis hitas 2010 metais – elektronikos parduotuvių lentynos buvo pilnos aukščiausios klasės, prabangių 3D televizorių, o internete ir televizijoje reklamuojama 3D technologija, kuri pasiekiama kiekvienam, jų namuose.

 


Šiandien apie 3D televizorius nebegirdime nieko – retas kada nors pagalvojo, kur jos dingo. Vis dar svajojate apie televizorius su 3D funkcija? Nenusiminkite, jūs dar tikrai nepavėlavote.

 


Brangus malonumas
Jeigu svarstote apie 3D televizoriaus įsigijimą, tada turėkite omeny ir tai, kad šis malonumas yra tikrai brangus.
Pradėkime nuo to, kad jums reikia įsigyti televizorių su 3D funkcija, kas yra ganėtinai brangu. Na bet su tuo galima susitaikyti – vieną kartą investuosite ir mėgausitės kiekvieną dieną. Ar ne? Deja...


Norint mėgautis 3D vaizdu, reikės ir specialių aktyviųjų akinių, kuriuos būtina įkrauti kiekvienam filmui. Negana to, perkant televizorių dažniausiai pridedama tik pora akinių – jeigu norite žiūrėti filmus su visa šeima, teks investuoti dar nemažą sumą.


Na ir, galų gale, reikalingas Blu-ray diskų grotuvas. Taigi, galutinis variantas – smagi pramoga, bet didelės išlaidos.

 


2017 metai – 3D televizorių eros pabaiga
Ar pamenate, kai 2008-2009 visame pasaulyje vyko didžiulis perversmas – televizijos patobulinimas iš analoginės į skaitmeninę? Tuo metu daugybė žmonių pirko naujus televizorius bei priedėlius, kad galėtų stebėti skaitmeninę televiziją.


Tada, 2010 metais, kai daugelis gyventojų jau buvo įsigiję naujus televizorius ir priedėlius, rinkoje pasirodė pirmieji 3D televizoriai – brangūs ir sudėtingi. Niekas jiems nebuvo pasiruošęs, todėl pardavimai gamintojų nedžiugino.
Toks nesėkmingas technologinis posūkis privedė prie beprotiškai mažo pardavimų kiekio jau po kelių metų, todėl 2016 metais buvo išleisti paskutiniai 3D televizoriai.

 


Foto: Pixabay.com

 


Ar verta įsigyti?
Jeigu esate 3D mėgėjas – tada taip. Savo svetainėje turėdami tikrą 3D filmų sistemą vakarais tikrai neliūdėsite ir filmais galėsite mėgautis ne ką prasčiau nei kino teatre.


3D televizoriai netapo populiarūs dėl prasto laiko pasirinkimo, ne dėl pačios technologijos kaltės. 2010 metais visame pasaulyje žmonės dar nebuvo pasiruošę pereiti prie 3D televizorių, kurie buvo reklamuoji per daug silpnai ir netinkamai. Kiekvienas 3D televizorius veikia puikiai ir patenkina daugelių kinomanų lūkesčius. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir sužinoti apie naujausius televizorius jau dabar!
 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai