2020-01-20, pirmadienis, 06:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:3.

6 patarimai, kurie padės užtikrinti, kad poilsis hamake būtų komfortiškas

2019-08-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
6 patarimai, kurie padės užtikrinti, kad poilsis hamake būtų komfortiškas

Nors hamakas dažniausiai naudojamas kieme ar sode, šie gaminiai puikiai tinka ir tais atvejais, kai tolimesnėms išvykoms ieškoma palapinės alternatyvų. Tačiau nepriklausomai nuo to, kur nuspręsite statyti ir naudoti hamaką, turėtumėte pasirūpinti, kad poilsis jame būtų kaip įmanoma patogesnis – tai užtikrinti padės keli efektyvūs patarimai.

 

1. Kabindami hamaką, labai jo neįtempkite. Daugelis žmonių stengiasi hamaką pakabinti kuo tvirčiau ir griežčiau, tačiau dažniausiai tokia taktika sukuria kokoso efektą – atsigulę į hamaką jaučiame, kad mūsų pečiai yra suspausti, o nugara nepatogiai išlenkta. Kad būtų galima to išvengti, kabinant hamaką reikėtų palikti šiokį tokį griovelį – toks linkis dažniausiai yra maždaug 30 laipsnių, tačiau kad būtų lengviau, tiesiog pasistenkite, kad iš toli Jūsų hamako forma primintų šypseną. Taip pakabinti, šie terasos baldai tampa stabilesni ir neabejotinai patogesni.

 

2. Hamake gulėkite išilgai. Jei sėkmingai įgyvendinsite pirmąjį punktą, hamake patogiai galėsite išbandyti pačias įvairiausias gulėjimo pozas. Labai dažnai rekomenduotina pabandyti hamake atsigulti išilgai, kad kojos ir galva būtų šiek tiek aukščiau – esą tai pats komfortiškiausias šio gaminio naudojimo būdas. Tačiau jeigu patogiau jaučiatės gulėdami kitaip, šio patarimo galite nepaisyti – svarbiausia išbandyti skirtingas pozas ir nuspręsti, kuri yra priimtiniausia būtent Jums.

 

3. Išbandykite hamaką prieš pasiimdami jį į išvyką. Tikėtina, kad išsiruošę stovyklauti, hamako nepirksite pačią paskutinę dieną – tai reiškia, kad turėsite laiko jį išbandyti namuose. Pabandykite jį pasikabinti, patikrinkite, ar gulėti jame tikrai patogu, o jeigu tik turite progą – pasirepetuokite ir hamake praleiskite visą naktį. Hamaką išpakuoti rekomenduotina net ir tuomet, jeigu nesiruošiate jo statyti: patikrinę, ar visos komplektacijos dalys yra savo vietoje, išvykos metu jausitės kur kas užtikrinčiau.

 

4. Naudokite pagalvę. Pasiėmę su savimi pagalvę, hamake galėsite įsitaisyti tarsi savo lovoje. Tiesa, kai kurie žmonės, norėdami ilsėtis patogiau, ją pasideda po keliais – jei sunku surasti atsipalaiduoti leidžiančią poziciją, turėtumėte išbandyti šią gudrybę. O jeigu norite su savimi pasiimti kaip įmanoma mažiau daiktų, pagalvę puikiai atstos ir susukti Jūsų drabužiai ar kiti išvykos metu naudojami audiniai.

 

5. Tinkamai apsirenkite. Tam, kad po pirmojo stovyklavimo hamakai vis dar keltų geras emocijas, svarbu pasirūpinti ir savo apranga. Geriausia, jei rinksitės gerai kvėpuojančius rūbus ir dėvėsite kelis sluoksnius drabužių, kuriuos, priklausomai nuo situacijos, bet kada galėsite pasikeisti. Ypač svarbu, kad viršutiniai drabužiai būtų šilti ir atsparūs vandeniui – tuomet net ir ne itin malonios orų permainos nesugadins ilgai planuoto Jūsų poilsio!

 

6. Išsirinkite kokybišką hamaką. Nors aukščiau išvardinti patarimai padės užtikrinti komfortą net ir tuomet, kai hamakas nebus pats patogiausias, jei dar tik ieškote šio gaminio, į tokią užduotį pažiūrėkite atsakingai. Hamakai, pagaminti iš tvirtų, gerai kvėpuojančių, neperšlampamų medžiagų nakties metu leis dar geriau atsipalaiduoti ir išvengti papildomų rūpesčių, todėl tokia investicija pasiteisins su kaupu. Įvairių tipų hamakai gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Vadovaudamiesi šiais patarimais, galėsite žinoti, jog padarėte viską, kad poilsis hamake būtų patogus ir atpalaiduojantis. Žinoma, nereikia tikėtis, kad toks miegas prilygs poilsiui karališko dydžio lovoje, tačiau susikurti jaukų ir komfortišką poilsio kampelį – tikrai įmanoma!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai