2019-03-20, trečiadienis, 02:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Akcija, skirta Europos dienai

2018-05-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Akcija, skirta Europos dienai

Gegužės 9-oji – Europos diena, kuomet švenčiama taika ir vienybė Europoje. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“. Projektas įpareigoja švęsti Europos dieną įtraukiant ne tik mokymo įstaigos bendruomenę, bet ir vietos gyventojus, todėl RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius savo šventę perkėlė į Šeduvos miestelį.

 

 

Akciją, skirtą Europos dienai, pradėjo centro direktorius Jonas Pravilonis. Pietų pertraukos metu visi praeiviai Šeduvos miestelio centre buvo kviečiami pasivaišinti kavos puodeliu bei saldžiu skanėstu, pagamintu mūsų centre. Nuotaiką taip pat skaidrino skyriaus mokinių ir mokytojų dovanojami balionai su Europos dienos atributika ir linksma muzika. Šypsenos žmonių veiduose liudijo, jog šventinę nuotaiką į miestelį atvežti pavyko. Šventę vainikavo protų mūšis, skirtas Europos valstybėms, organizuotas skyriuje.

 

Dėkojame Šeduvos seniūnui Justinui Praniui ir seniūnijos darbuotojams už pagalbą ir geranoriškumą.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

Contact form

Šios dienos vardadieniai