2018-12-16, sekmadienis, 10:59.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:36, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:13.

Argentinos lietuviai lankėsi Lizdeikos gimnazijoje ir Radviliškio rajono savivaldybėje

2018-12-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Argentinos lietuviai lankėsi Lizdeikos gimnazijoje ir Radviliškio rajono savivaldybėje

Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje  lapkričio 19–gruodžio 2 dienomis viešėjo jaunimo delegacija iš Argentinos Beriso lietuvių „Nemuno“ bendruomenės. Jaunimas susipažino su savo prosenelių gimtine, mokėsi lietuvių kalbos ir smagiai leido laisvalaikį su lizdeikiečiais.

 

Šio projekto tikslas – ne tik prisidėti prie lietuvybės puoselėjimo ir skatinimo lietuvius iš viso pasaulio grįžti į savo gimtąją žemę, bet ir mums, vietiniams lietuviams, mokytis patriotiškumo ir stiprinti suvokimą apie tai, kas yra gimtinė. Svečiai iš Argentinos Beriso „Nemuno“ bendruomenės lankėsi Radviliškio rajono savivaldybėje ir susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu. Mero pavaduotojas pristatė Radviliškio miesto ir rajono strategiją ir vykdomas veiklas, papasakojo, kokios yra  savivaldybės funkcijas. Svečiai papasakojo apie savo lietuviškąją kilmę ir susižavėjimą prosenelių gimtine.

 

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?