2019-03-21, ketvirtadienis, 18:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Atvirų durų diena Dailės mokykloje kvietė tapti šios mokyklos moksleiviais

2018-05-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Atvirų durų diena Dailės mokykloje kvietė tapti šios mokyklos moksleiviais

Radviliškio dailės mokykla prisipildė džiugaus šurmulio ir užkrečiančio vaikų klegesio. Ir visas šis sujudimas - neatsitiktinis, o prasidėjusio gražaus bendradarbiavimo tarp dviejų ugdymo įstaigų, pasėkmė.

 

Jau metai, kai Radviliškio dailės mokykla ir Radviliškio V. Kudirkos progimnazija yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį. Atvirų durų dienos, surengtos Radviliškio dailės mokykloje, pakvietė V. Kudirkos progimnazijos 1 – 4 pradinių klasių mokinius susipažinti su mokyklos erdvėmis, o taip pat įsitraukti į linksmus kūrybinius užsiėmimus.

 

Visų pirma mokiniai ir juos atlydėjusios mokytojos, turėjo galimybę apsilankyti Radviliškio dailės mokyklos galerijoje ir apžiūrėti  veikiančią Šiaulių Gegužių progimnazijos formalųjį švietimą papildančio dailės ugdymo skyriaus pradinio dailės ugdymo programos 4 klasės mokinių baigimo kūrybinių darbų parodą „Mano pasaulis“.

 

Pradžiuginę savo akis spalvingu reginiu, toliau svečiai keliavo susipažinti su kitomis dailės mokyklos patalpomis, kuriose ir vyko užsiėmimai - skirtingos kūrybinės veiklos, leidusios mokiniams iš arčiau prisiliesti prie meno ir kiekvienam susikurti individualius darbus.

 

Radviliškio dailės mokyklos mokytojai vedė pamokėles ir pristatė skirtingas kūrybines veiklas, technikas. Mokiniai galėjo susipažinti su viena iš grafikos technikų  –  monotipija. Taip pat ant originaliai sukonstruoto erdvinio akvariumo guašu tapė žuvų ir povandeninio pasaulio motyvus. Tapydami mokiniai pajautė portreto žanro subtilybes. Dalis vaikų, panaudodami mišrias netradicines medžiagas, susikūrė sau po papuošalą - aksesuarą, o taip pat išmėgino neįprastą tapymo būdą spalvotais muilo burbulais ir pasidžiaugė pačiu atlikimu bei netikėtais kūrybiniais atradimais.

 

Šiltas abipusis bendradarbiavimas, aplinkos pakeitimas ir įvairiapusė veikla, vaikų ir mokytojų veiduose įžiebė šypsenas, o įgytos naujos žinios įkvėpė tik teigiamas emocijas. Na o mokykla 7 - 15 metų amžiaus vaikus maloniai kviečia atvykti mokytis. Vaikų tėveliai (globėjai) iki 2018 m. birželio 4 d. gali kreiptis į Radviliškio dailės mokyklą ir sužinoti visą informaciją apie stojamuosius egzaminus.

 

 

Vaida Griciuvienė,

 Radviliškio dailės mokyklos mokytoja  

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai