2018-06-24, sekmadienis, 19:24.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Aušros aikštės rekonstrukcijos darbai juda į priekį

2017-07-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Aušros aikštės rekonstrukcijos darbai juda į priekį

Artėjant Radviliškio miesto jubiliejui, gražėja ir Radviliškio miesto centras. Jau baigta miesto centrinės sankryžos rekonstrukcija, sėjama žolė, dirbama prie fontano įrengimų, ryškėja aikštės zonavimas. Radviliškio rajono savivaldybėje susitikę Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus specialistai, Radviliškio miesto seniūnijos, Radviliškio miesto Aušros aikštėje dirbančių įmonių atstovai susitiko aptarti Radviliškio miesto Aušros aikštėje vykstančių darbų.

 

Susitikime aptarti ne tik einamieji darbai, bet ir aptrupėjusių gatvės trinkelių klausimas. Besidomintieji Aušros aikštėje vykstančiais darbais žino, kad dalies trinkelių, kuriomis išklota atnaujinta Maironio gatvės dalis, paviršius ištrupėjo. Priežastis aiškinasi ekspertai. Viena ekspertizė, daryta trinkelių gamintojo iniciatyva, jau atlikta, gauti tyrimo rezultatai. Ekspertizės išvadose teigiama, kad  plytelės ištrupėjo dėl mechaninio paviršiaus pažeidimo. Paviršiaus pažeidimai, pasak ekspertizę atlikusių specialistų, atsirado plytelių paviršių veikiant stambiojo užpildo dalelėms.

 

Susitikime dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antatas Čepononis išsakė nuomonę, kad būtina atlikti ne vieną ekspertizę. „Kreipsimės patys kaip užsakovai į nepriklausomas laboratorijas patys, kad būtų atlikti tyrimai, paimsime plytelių pavyzdžių iš kelių vietų: ir tų, kuriomis mašinos važinėjo, ir tų, kur eismo nebuvo. Ištrupėjusių plytelių yra ir ten, ir ten. Būtų nelogiška remtis tik vieno tyrimo išvadomis“, – sakė jis. Susitikime dalyvavęs UAB „Šiaulių plentas“ komercijos direktorius Darius Sriuoga, kalbėjęs apie ekspertizės išvadas, sakė manantis, kad gaminys buvo gamintas nesilaikant technologinių dalykų.

 

Susitikime aptartos Radviliškio miesto Aušros aikštės atnaujinimo darbų detalės, aptarti konkretūs darbai, jų kiekiai. Rangovai dėl darbinio projekto klausimų neturėjo, darbai vyksta pagal planą. Konkrečiau aptarti fontano įrengimo darbai.

 

Po susitikimo visi pasitarimo dalyviai apžiūrėjo Aušros aikštėje atliktus darbus.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?