2018-06-24, sekmadienis, 19:33.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Baisogala šūksniais ir sirenomis sutiko čempioną

2017-09-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baisogala šūksniais ir sirenomis sutiko čempioną

Trečiadienio pavakarį į Lietuvą pagaliau sugrįžo po dešimties metų pertraukos Universiados aukso medalius parvežusi šalies studentų rinktinė. Iš tolimojo Taipėjaus į Vilnių parskridę Tomo Masiulio auklėtiniai pasitikti su gėlėmis ir ąžuolo vainikais.Antradienį mūsiškiai pateikė sensaciją, kai finale 85:74 (19:17, 17:21, 25:18, 24:18) įveikė favoritais laikytus JAV krepšininkus.Lietuviai krepšinio turnyre patyrė vos vieną nesėkmę – grupės varžybose 82:84 nusileido australams. Atkrintamosiose T.Masiulio auklėtiniai palaužė argentiniečius, latvius ir galiausiai amerikiečius, kurie iki tol nebuvo suklupę nė karto.Čempionų gretose ir baisogalietis Dovis Bičkauskas. Tai pirmasis tokio lygio apdovanojimas, kurį iškovojo baisogalietis. Žmonės susirinkę plojimais, šūksniais ir sirenomis pasveikino kraštietį. Linkėjo geriausios kloties sporte ir gyvenime. Sveikino seimo narys A. Gaidžiūnas, Radviliškio sporto centro atstovai  A. Savickas ir M. Poškus, kurie į iškilmes pakvietė Dovio pirmąjį trenerį S. Krušą.

 

Dovis Bičkauskas įrodė, kad, turint tikslą ir jo intensyviai siekiant, nėra neįmanomų dalykų. Šioje rinktinėje didžioji dauguma žaidėjų buvo pakviesti iš įvairių Lietuvos kaimų ir miestelių, kur sportavimas yra puoselėjamas ir užauga fiziškai stiprūs jaunuoliai.

 

manoradviliskis inf.

Baisogalos seniūnijos nuotr.

 


REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?