2019-04-22, pirmadienis, 07:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Baisogalos vokalinis moterų ansamblis dešimtmetį atšventė su trenksmu

2018-11-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baisogalos vokalinis moterų ansamblis dešimtmetį atšventė su trenksmu

Baisogalos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis šventė savo kūrybinės veiklos 10- metį. Žiūrovų salė lūžo nuo žmonių gausybės, visiems atsisėsti vietų neužteko, tad kai kam teko renginį stebėti stovint. Kaip sakė moterys, jos kartu jau 11 metų ir 285 dienas, tačiau dėl vykusios kultūros centro renovacijos šventę teko nukelti.

 

Žiūrovai stebėjo nuotaikingą ir puikiai pačių moterų režisuotą reginį, visus sužavėjo specialus numeris, paruoštas kartu su vyrais. Ansamblį sveikino bičiulių kolektyvai iš Pakruojo ir Klaipėdos rajonų, kultūros centro administracija ir kolektyvų vadovai, LR Seimo narys A.Gaidžiūnas, Radviliškio r. savivaldybės meras A.Čepononis, Radviliškio r. seniūnijų seniūnai, parapijos klebonas A.Urbelis, bendruomenių iš visos Lietuvos atstovai bei pavieniai asmenys, draugai, bendradarbiai, gerbėjai, šeimos nariai. 

 

Žiūrovams kolektyvas dovanojo ne tik savo dainas, tačiau ir legendinio ansamblio „Nerija“ koncertą. Renginys baigėsi bendromis „Nerijos“ ir baisogalių dainomis, o visa salė lingavo, dainavo kartu ir plojo atsistojusi. Koncertas buvo labai nuotaikingas, emocionalus, profesionalus ir originalus. 


Baisus galas inf.

Renginio akimirkos Sigito Mikučio fotoreportaže

Contact form

Šios dienos vardadieniai