2019-09-20, penktadienis, 01:07.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 12:20.

Balsuokime už mamą Aureliją ir sūnų Rapolą Kęstutį Meškauskus

2018-12-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Balsuokime už mamą Aureliją ir sūnų Rapolą Kęstutį Meškauskus

2018 m. gruodžio 8 d., šeštadienį, 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys ypatingai azartišką nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ finalą. Į kovą dėl pagrindinio prizo stos penkios šeimyninės poros, o projekto gerbėjai turės išskirtinę teisę nulemti laimėtoją. Į kovą ant scenos kils keturi kraujo ryšiais susiję duetai: mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei žiūrovų balsavimu į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai. Vienas iš šių duetų šeduviai: mama Aurelija ir sūnus Rapolas Kęstutis Meškauskai.

 

Yra galimybė, kad į sceną lips ir penktoji pora, bet ji – staigmena projekto gerbėjams.

 

Svarbiausia šeštadienio misija teks nuolatiniams muzikinio šou „Du balsai – viena širdis“ gerbėjams bei žiūrovams. Tik jie nulems, kuri pora yra verčiausia nugalėtojo titulo ir kelionės į tikrąją žvaigždžių kalvę – Holivudą.

 

Tad nebūkime abejingi šiai mūsų nuostabiajai krašto porai, balsuokime už mamą Aureliją ir sūnų Rapolą Kęstutį Meškauskus ir nulemkime jų kelią į sėkmę!

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai