2019-03-21, ketvirtadienis, 18:26.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Beinoravoje 2018 metais bus statomi vandens kokybės gerinimo įrenginiai

2018-04-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Beinoravoje 2018 metais bus statomi vandens kokybės gerinimo įrenginiai

„Šių metų susitikimų su gyventojais seniūnijose tikslas – ne tik pristatyti nuveiktus darbus, bet ir žiūrėti į ateitį, numatyti naujus darbus, įgyvendinti naujus uždavinius. Kadangi ataskaitas pristatinėjame kiekvieną pavasarį, matome, ką buvome pažadėję ir ką padarėme per  praėjusius metus, jaučiame gyventojų nuotaikas, išklausome jų norus. Šiais metais svarbus klausimas – kaimo keliai. Kartu su seniūnais prieš susitikimus su gyventojais  važiuojame patys pavasarinio polaidžio, miškovežių ir ūkininkų transporto sugadintais keliais ir žiūrime, ką galima padaryti.

 

Labai liūdna, kad kelio Ožaičiai–Vadaktai atkarpa nuo Vadaktų iki Gonkelių kapinių, pernai puikiai sutvarkyta, šį pavasarį vėl sugadinta miškovežių“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, susitikęs su Sidabravo seniūnijos gyventojais. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, ir UAB „Radviliškio vanduo“ vyriausiasis inžinierius Mindaugas Gapšys.

 

 

Susitikime su Vadaktų gyventojais sulaukta gyventojų pageidavimo nugriauti didžiulį negyvenamą namą prie bažnyčios, kuris gadina miestelio kraštovaizdį. Dėl jo nugriovimo yra kalbėtasi su viena iš paveldėtojų, šiuo metu ieškoma dar dviejų šio turto bendrasavininkių. Vadaktų gyventojai taip pat pageidavo prie miestelio kapinių įrengti biotualetą.

 

 

Sidabravo miestelio gyventojai domėjosi pasikeitusia komunalinių atliekų tvarkymo sistema, mokesčio apskaičiavimo metodika. Dotiškių gatvės gyventojai  pageidavo geresnio apšvietimo, kurį jiems šiais metais įrengs seniūnija. Kalbėta apie Pergalės, Dotiškių, Skapiškio ir Naujosios gatvių sankryžos  melioraciją.

 

„Taip, melioracijos gyvenamosiose vietovėse klausimas opus. Kai apvažiuosime visas seniūnijas ir bus sudėlioti prioritetai, bus skiriama lėšų didžiausioms problemoms spręsti“, – sakė meras.

 

Šiais metais bus tvarkoma  kelio Ožaičiai–Vadaktai atkarpa per Ožaičių kaimą, o Beinoravos kaime iki liepos 1 d. bus įrengti vandens kokybės gerinimo  (nugeležinimo) įrenginiai.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai