2019-03-21, ketvirtadienis, 17:37.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Bibliotekoje lankėsi Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniai

2018-04-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Bibliotekoje lankėsi Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniai

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių iš Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“. Šios įstaigos ugdytiniai kartu su socialinėmis darbuotojomis – Danguole Naujokiene, Rita Veršnickaite ir Donata Lastauskaite-Karinauskiene į biblioteką atvyko paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną ir kartu su bibliotekos darbuotojomis pakeliauti po knygų pasaulį.

 

Ši kelionė įgalino vaikus suvokti knygą kaip informacijos, pažinimo, komunikavimo ir mokymosi priemonę, susipažindino su biblioteka ir jos vykdoma veikla.

 

Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Radviliškio vaikų globos namų auklėtiniams parodė lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklį, supažindino su stalo teatru Kamishibai, pristatė interaktyvias knygas, rinko įdomiausią pasaką, kurią kartu su vaikais ir iliustravo.

 

Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiaugsmo.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai