2018-06-24, sekmadienis, 19:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Bibliotekos darbuotojai palydėjo vasarą

2017-08-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Bibliotekos darbuotojai palydėjo vasarą

Rugpjūčio paskutinįjį penktadienį Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai išsiruošė lankyti vieną gražiausių Radviliškio rajono ūkių. Vos keli kilometrai nuo miesto centro, Eibariškių kaime, ūkininkauja Ievos ir Dainiaus Šiurnų šeima, kuri augina keliasdešimt mėsinių Hailendų veislės galvijų, egzotinių elnių-danielių, ožkų, avių, žirgų, ponių bei kitų gyvūnų. Visi gyvūnai labai jautrūs, kiekvienas moka parodyti savo charakterį ir ne visada leidžiasi glostomi, tačiau įgijus pasitikėjimą, galima pajusti jų tvirtybę. 

 

Tikriausiai mažai kas ir žino, kad visai šalia Radviliškio miesto yra galimybė pasimėgauti išskirtinių gyvūnų draugija, pasigrožėti jų buvimu šalia. Tad ir bibliotekos darbuotojai buvo maloniai nustebinti šios kelionės – jie galėjo ne tik pamatyti, paglostyti, bet ir iš savo rankų pašerti švelniakailius ir raguotuosius ūkio gyventojus. Išvyka kiekvienam suteikė progą pabūti vasaros aidus skleidžiančioje gamtoje, pabraidyti po aukštą žolę, užuosti subrendusių žolynų kvapą. Tą pačią dieną kupini įspūdžių bei nepabūgę trumpalaikio lietaus bibliotekos darbuotojai surengė ir iškylą gamtoje – taip palydėjo rudens pusėn nuvilnijančią vasarą.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 


REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?