2020-01-20, pirmadienis, 06:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:3.

Būdai, kaip kasdienybėje pritaikyti seną kompiuterinę techniką

2019-08-08, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Būdai, kaip kasdienybėje pritaikyti seną kompiuterinę techniką

Galingi nešiojami kompiuteriai, planšetės ir telefonai nenustoja stebinti savo galimybėmis, todėl neretai atsinaujinti nusprendžiame dar tuomet, kai prieš tai naudotas įrenginys puikiai atlieka visas savo funkcijas. Tačiau jei jo parduoti ar atiduoti neketinate, neskubėkite paslėpti giliausiame stalčiuje: pasitelkę kelias kūrybiškas gudrybes, seną kompiuterinę techniką ir telefonus galėsite prikelti naujam gyvenimui.

 

Paverskite jį žadintuvu. Pasidėję seną planšetę ar telefoną prie lovos, ilgainiui pamiršite tas situacijas, kuomet nepakraudavote ar neįjungdavote žadintuvo tuo metu naudojamuose įrenginiuose. Priklausomai nuo poreikių, šiuos prietaisus galite paversti laikrodžiais arba išbandyti įvairias originalias programėles, padedančias atsibusti net ir labiausiai užkietėjusiems miegaliams.

 

Naudokite kaip elektroninį knygų skaitytuvą. Šį būdą drąsiai galite pasitelkti net ir tuomet, jeigu prieš tai naudotas telefonas ar kompiuteris tapo ypatingai lėti – knygų skaitymui jų greičio tikrai pakaks. Viskas, ką Jums reikės padaryti: parsisiųsti įdomių knygų ir patogiai įsitaisyti. Žinoma, šių įrenginių ekranas pilnai neatstos tikrojo knygų skaitytuvo, tačiau jeigu kol kas jo pirkti neketinote, tai tikrai bus šauni ir naudinga alternatyva.

 

Prisiminkite radiją. Jei manote, kad senasis Jūsų prietaisas nieko nebesugeba, dar tikrai galėsite jį paversti radijo grotuvu. Praktiškai visos radijo stotys dabar turi savo internetinius puslapius, kuriuose galite klausytis (o kartais – net ir matyti) transliuojamas programas, todėl Jums beliks surasti įdomiausią. Toks įrenginys puikiai pasitarnaus tuomet, kai norėsite smagaus fono tvarkydamiesi ar gamindami, tad senasis kompiuteris ar planšetė nubus naujam gyvenimui.

 

Kompiuterį paverskite medijos failų biblioteka. Ne tik nauji planšetiniai kompiuteriai ar nešiojami bei staliniai prietaisai gali pasigirti solidaus dydžio talpa – išnaudokite ją savo filmų, vaizdo įrašų ar nuotraukų kolekcijoms. Tiesa, reikėtų prisiminti, kad senesni įrenginiai nėra pačios patikimiausios saugyklos, todėl vardan saugumo vertėtų pasirūpinti visų failų atsarginėmis kopijomis.

 

Sukurkite skaitmeninius nuotraukų rėmelius. Besikeičiančių nuotraukų rėmeliai dabar dažnai naudojami kaip interjero puošmena, tačiau nebūtina jų pirkti – jei turite nenaudojamą planšetinį ar nešiojamą kompiuterį, šiek tiek padirbėję sukursite lygiai tokį patį šedevrą. Atsirinkite smagiausias nuotraukas, pridėkite visų namiškių mėgstamą muziką ir turėsite labai šaunią skaitmeninių rėmelių alternatyvą! Tačiau jeigu tokia idėja nepasiteisins, nenusivilkite: tokius rėmelius geromis kainomis galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Transformuokite į išmanųjį kalendorių. Pasidėję seną įrenginį ant stalo, galėsite paversti jį patogesniu kalendoriumi, kuriame matysite visus artimiausius savo planus. Jei norisi dar daugiau funkcionalumo, papildykite jį produktyvumą sekančiomis ar patogiau užduotis planuoti leidžiančiomis programėlėmis – tikrai rasite ne vieną efektyvų darbą skatinantį variantą.

 

Sukurkite receptų knygą. Jei daug laiko praleidžiate virtuvėje, seną įrenginį galite paversti gaminimo pagalbininku. Sudėkite į jį visus dažniausiai naudojamus receptus, ieškokite naujų alternatyvų, pritaikykite telefoną ar kompiuterį kaip laikmatį – surasite ne vieną būdą, kaip kompiuterinė technika gali pasitarnauti virtuvėje ir taip prisidėti prie Jūsų kulinarinių šedevrų.

 

Priklausomai nuo savo pomėgių ir poreikių, surasite ir daugiau būdų, kaip seną kompiuterinę techniką ir telefonus prikelti naujam gyvenimui. Jei pritrūkote idėjų, peržvelkite populiariausias nemokamas programėles – tikėtina, kad jos pasufleruos, kaip dar galite pritaikyti pasenusius, tačiau vis dar veiksnius įrenginius!

 

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai