2018-06-21, ketvirtadienis, 17:11.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Burbiškių dvare pagerbtos 50-metį santuokoje gyvenančios šeimos

2017-08-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Burbiškių dvare pagerbtos 50-metį santuokoje gyvenančios šeimos

Radviliškio rajono savivaldybės civilinės metrikacijos skyrius rajono jubiliejinėms auksinėms poroms surengė šventę, kurioje pagerbė 50-metį santuokoje gyvenančias šeimas. Visi nuoširdžiai sveikino jubiliatus, linkėjo pačių svarbiausių dalykų – sveikatos, energijos dar visiems planuojamiems darbams, būti pavyzdžiu jaunoms šeimoms. Dėkojo už begalinį dėmesį, nuoširdumą ir rūpestį vaikais ir anūkais.

 

Šventėje pasveikintos trisdešimt viena Radviliškio rajone gyvenanti pora: viena iš jų deimantinių vestuvių proga – Baisogaloje gyvenančius Mildą Stefūnę ir Eugenijų Algimantą Grinkevičius, Kaune gyvenančius Birutę ir Stasį Žirgulius, Radviliškio mieste gyvenančius Kazimierą ir Petrą Bernotus, Angelę Albiną ir Romaną Stasį Kestenius, Reginą ir Klemą Gelumbauskus, Birutę Teklę ir Alfonsą Tendziagolskius, Ireną ir Aleksą Čepaičius, Anicetą ir Julių Krivickus, Leokadiją Stefaniją ir Petrą Elinauskus, Janiną ir Stanislovą Dailidonius, Aldoną ir Bronislovą Mišeikius, Vidą ir Algirdą Bracus, Vandą ir Algimantą Virvičius; Radviliškio seniūnijos gyventojus Nijolę ir Albiną Bites, Valeriją ir Romualdą Kęstutį Masiliūnus, Oną ir Stasį Grigus, Pakalniškių seniūnijos gyventojus Aleksandrą ir Rimantą Krukus, Vitaliją ir Kęstutį Alfredą Jonaičius; Skėmių seniūnijos gyventojus Zenoną ir Juozą Kasperavičius; Feliciją Petronėlę ir Joną Romaną Urbas; Sidabravo seniūnijos gyventojus Prancišką Audronę ir Joną Lapinskus, Marijoną ir Henriką Alfonsą Ožalinskus; Tyrulių seniūnijos gyventojus Gerimantą ir Algirdą Boleslovą Paulauskius; Baisogalos seniūnijos gyventojus Janiną ir Stasį Jankaičius, Valę ir Robertą Julių Urbas; Šiaulėnų seniūnijos gyventojus Zitą ir Zenoną Šilinskus; Šeduvos miesto seniūnijos gyventojus Danguolę Bronislavą ir Algirdą Igną Vaičiūnus, Genovaitę ir Albertą Grikinus, Ireną ir Petrą Vasiliauskus, Aldoną Emiliją ir Viktorą Juozą Gerulius, Genę ir Adolfą Kemešius.

 

„Ne visiems yra lemta taip ilgai išgyventi drauge santarvėje ir darnoje. Ilgą ir sėkmingą santuoką gali išsaugoti tik gerosios žmogaus savybės ir vienas kito supratimas. Mums džiugu matyti žmones, einančius gyvenimo keliu petys į petį, besidalijančius džiaugsmais ir vargais, kuriančius savo gyvenimo istoriją dviese“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras.

 

Poras, drauge darniai išgyvenusias 50 metų, sveikino Radviliškio parapijos klebonas Tadas Rudys, LR Seimo nariai Žygimantas Pavilionis ir Laurynas Kasčiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, seniūnai.

 

Tokia šventė rengiama jau trečią kartą. Jos sumanytojas – Radviliškio rajono meras – prisipažįsta pirmą kartą kiek nerimavęs, kad į renginį niekas nesusirinks. Bet noras pagerbti ir visuomenei parodyti šias darnias poras, kaip pavyzdį, iš kurio galima kiekvieną dieną mokytis, buvo stipresnis.

 

Gražų jubiliejų mininčioms poroms muzikinius kūrinius skyrė Radviliškio muzikos mokyklos solistė Lėja Deltuvaitė,  saksofonistas Donatas Baltutis, Radviliškio miesto kultūros centro dainavimo studija „Džia-da“ kartu su vadove Aurelija Meškauskiene, solistai Aurelija Šakėnienė ir Romualdas Juzukonis. Šventinę nuotaiką dalyviams padėjo sukurti jauki aplinka, šventės vedėjos Marytės Selenienės jausmingi tekstai apie meilę, santarvę, darną, sugiedotas „Ilgiausių metų“  ir jaunavedžių valsas

 

Radviliškio rajone Burbiškio dvare Auksines vestuves mininčios poros ne tik sulaukė sveikinimų, klausėsi šventinio koncerto ir mėgavosi jiems skirtomis vaišėmis, bet ir turėjo progą simboliškai atnaujinti santuokos įžadus. Tai padaryti pirmieji pakviesti sutuoktiniai, besididžiuojantys net ne auksine, o jau deimantine – 60-ies metų – sukaktimi.

 

manoradviliskis inf.

Baisogalos seniūnijos nuotr.

 


REKLAMA


 

 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?