2019-03-21, ketvirtadienis, 17:43.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Būsimi verslininkai iš Makedonijos, Kroatijos ir Lietuvos įgūdžių semiasi Lizdeikos gimnazijoje

2018-03-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Būsimi verslininkai iš Makedonijos, Kroatijos ir Lietuvos įgūdžių semiasi Lizdeikos gimnazijoje

Lizdeikos gimnazija vykdo Erasmus + programos projektą „Šiandieninis mokinys – atsakingas verslininkas rytoj“. Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras, domėjosi, kaip ugdomi jaunieji verslininkai. Lizdeikos gimnazijoje jis susitiko su Erasmus + programos projekto „Šiandieninis mokinys – atsakingas verslininkas rytoj“ dalyviais iš Kroatijos, Makedonijos ir Lietuvos. Lietuvai šiame projekte atstovauja Lizdeikos gimnazijos gimnazistai.

 

Meras pasveikino jaunuosius projekto dalyvius, palinkėjo jiems sėkmingo darbo, siekiant pačių geriausių rezultatų ir pristatė Radviliškio rajono ateities viziją, rajono strategiją, generuojamas naujas idėjas, pagrindines problemas, su kuriomis susiduria savivaldybė, tenkindama rajono ir miesto gyventojų gyvenimo kokybės poreikius. Meras išreiškė viltį, kad jauni žmonės, jų laisvas ir lankstus mąstymas leis išsivaduoti iš stereotipų, kurie trukdo siekti versle naujų tikslų Lietuvoje ir Europoje.

 

 

 

Erasmus + programos projektas „Šiandieninis mokinys – atsakingas verslininkas rytoj“ skirtas mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymui, žinių apie socialines ir socialinės atsakomybės įmones kūrimui ir įsteigimui. Projekte dalyvauja trys gimnazijos iš Makedonijos, Kroatijos ir Lietuvos (Radviliškio Lizdeikos gimnazijos). Projekte mokiniams organizuojami keturi mokymai: Belgijoje (Briuselyje), Kroatijoje (Rijekoje), Makedonijoje (Skopje) ir Lietuvoje (Radviliškyje).

 

 

 

Mokymuose mokiniai aiškinasi socialines problemas, modeliuoja įmones, kurios galėtų išspręsti vietos problemas ir pagerinti visuomenės gerovę. Mokiniai tobulina marketingo, viešojo kalbėjimo, reklamos kūrimo įgūdžių, kritinio mąstymo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, gilina kultūrines ir užsienio kalbos žinias. Projektas labai naudingas šiuolaikiniam jaunimui, nes visos projekto veiklos nukreiptos į atsakingo ne tik savo šalies, bet ir pasaulio piliečio formavimą.

 

Parengta pagal Radviliškio Lizdeikos gimnazijos informaciją

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai