2018-12-13, ketvirtadienis, 03:39.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Dailės mokyklos moksleiviai stovyklavo Europos mokinių stovykloje

2018-10-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dailės mokyklos moksleiviai stovyklavo Europos mokinių stovykloje

Radviliškio dailės mokyklos „eTwinning“ projektas „Nepamiršk manęs“ buvo išrinktas Vokietijoje organizuoto konkurso „65. Europäischen Wettbewerbs“ nugalėtoju. Mokiniai buvo apdovanoti sertifikatais ir dovanomis bei pakviesti į Europos mokinių stovyklą Vokietijoje.

 

Savaitės trukmės renginys vyko EUROPAHAUSE Marienberg – moderniame konferencijų, seminarų ir poilsio centre, tikslas - paskatinti jaunimą atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis bei sustiprinti Europos bendrystės jausmą.

 

Stovykloje mokiniai susipažino, pristatė vieni kitiems vykdytus projektus bei savo šalis. Po to vyko darbas tarptautinėse grupėse „Europos ateities laboratorija“. Mokiniams reikėjo pasirinkti aktualią Europai temą ir sukurti vizualų jos pristatymą. Jaunimas buvo skatinamas mąstyti, diskutuoti ekologijos ir politikos klausimais. Bendradarbiaudami ir pasitelkę savo gebėjimus mokiniai labai sumaniai atliko šias užduotis bei išradingai visą tai pristatė.

 

Ekskursijos metu aplankyti įspūdingi sakralinės architektūros šedevrai – didingoji gotikinė Kelno katedra, moderni Centrinė Kelno mečetė. Taip pat susipažinta su vienu gražiausių ir seniausių Vokietijos miestu – Koblencu.

 

„Tai buvo viena iš nuostabiausių patirčių. Stovyklos metu susipažinau su kitomis kultūromis bei įvairiais žmonėmis, ypač susidraugavau su bendraamžiais iš Vokietijos ir Graikijos. Laisvalaikiu kartu smagiai leidome laiką žaisdami krepšinį, stalo tenisą, boulingą. Buvo labai smagu dirbti grupėse kartu su kitų tautybių žmonėmis, praplėčiau savo akiratį, manau, jog patobulėjau kaip asmenybė ir ši patirtis padės man gyvenime. Siūlyčiau visiems pabandyti patekti į bent vieną tokį renginį.“

 

 

„Labai džiaugiuosi, kad sūnui buvo suteikta galimybė nuvykti į šią stovyklą. Manau buvo įdomu pamatyti šalį, pasisemti naujų žinių, naudinga patobulinti užsienio kalbos žinias, smagu pabendrauti su kitais, skirtingų šalių, jaunuoliais. Sūnus grįžo kupinas įspūdžių ir laimingas.“

 

Didžiuojuosi mokiniais Deimantu Sereika, Paulina Čepaite ir Roku Oleinikovu už draugiškumą, mandagumą, išradingą komandinį darbą  - jie puikiai atstovavo Lietuvą! Taip pat esu labai dėkinga tėvams už pasitikėjimą bei kelionės išlaidų vaikams apmokėjimą.

 

Projekto vadovė Radviliškio dailės mokyklos mokytoja Gražina Likpetrienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?