2018-06-21, ketvirtadienis, 17:21.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Dailės mokytojos Salvijos Zakienės grafikos darbų paroda Šiauliuose

2017-09-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dailės mokytojos Salvijos Zakienės grafikos darbų paroda Šiauliuose

Radviliškio Vaižganto progimnazijos dailės mokytoja, menininkė S. Zakienė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo lankytojams pristato žaismingus grafikos darbus. Bibliotekoje eksponuojama personalinė grafikos darbų paroda „Keliaujantys atvirlaiškiai“.

 

Salvija Zakienė – pedagogė, kurios veikla tiesiogiai susijusi su kūryba, vaikų meniniu ugdymu. Domėtis menu, kurti pradėjo dar vaikystėje. Kūryba autorei visada buvo svarbi kaip saviraiškos priemonė, leidžianti išreikšti save ir atsiskleisti. Žiūrovas jos kūryboje gali persikelti į kitokį, dar nematytą ir neatrastą fantazijos bei paslapties kupiną pasaulį. S.Zakienė didelį dėmesį skiria grafinei raiškai, domisi iliustracija. Autorė sako, kad šeimoje jai buvo patikėta kurti atvirukus ir sveikinti artimuosius, draugus įvairiausiomis progomis.

 

Šioje parodoje išvysime miniatiūras ir jų kelią iki šiuo metu kuriamų atvirlaiškių bei atvirukų. Miniatiūros kuriamos naudojant popierių, tušą, markerius bei plunksną. Autorė nori dalintis savo kūryba ir idėjomis su kitais. Mokytojai svarbu kurti, nesustoti ir tobulėti.  Paroda veiks iki rugsėjo 29 d.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720


Efektyvi reklama po straipsniais – tik 10 eurų mėnesiui. Siųskite tekstą elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?