2019-03-20, trečiadienis, 02:50.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Daugėlaičių vaikai vasarą pradėjo prasmingai

2018-07-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Daugėlaičių vaikai vasarą pradėjo prasmingai

Daugėlaičių kaimo bendruomenė kartu su kultūros bei bibliotekos darbuotojomis organizavo vaikų vasaros stovyklą „Saulutė“, skirtą Daugėlaičių ir aplinkinių kaimų vaikams. Stovyklos tikslas – sudaryti sąlygas vaikams per vasaros atostogas turiningai pailsėti, skatinti pažinimo, lavinimosi bei saviraiškos poreikius.

 

Pirmąją stovyklos dieną vyko atidarymo šventė, kurioje sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkas Mantas Jasiukaitis. Kultūros darbuotojos supažindino vaikus su stovyklos taisyklėmis, vaikų teisėmis ir pareigomis. Atlikę rytinę mankštą, vaikai žaidė įvairius susipažinimo žaidimus, mokėsi dainuoti stovyklos himną ir kt. Pirmąją stovyklos dieną vaikai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose bibliotekoje. Edukacinę programėlę „Tapyba ant vandens“ vedė Šiaulių Ragainės progimnazijos dailės mokytoja Svetlana Viluskienė. Vaikams labai patiko piešti ant vandens. Taip pat vaikučiai susipažino su kvilingo technika, kurios metu gaminosi Lietuvos valstybės maketą. Kiekvienas vaikas galėjo susiverti apyrankę iš jiems duotų karoliukų. Bibliotekoje užsiėmimai baigėsi dainomis ir žaidimais.

 

 

Antroji stovyklos diena buvo skirta susipažinti su vienu seniausių amatų – keramika. Po rytinės mankštos ir žaidimų edukacinę programą „Lipdymas iš molio“ vedė Radviliškio dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Neringa Kestenienė. Ji supažindino vaikus su keramikai naudojamais darbo įrankiais, papasakojo apie darbo su moliu tradicijas. Vaikai patys lipdė ir formavo iš molio širdeles, drugelius, gėlytes.

 

 

Trečioji stovyklos diena buvo skirta profesinei veiklai pažinti. Į vaikų vasaros stovyklą „ Saulutė“ atvyko Radviliškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos atstovai. Vaikai buvo supažindinti su gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbų įranga bei technika, jiems gaisrininkai pademonstravo, kaip veikia įvairūs prietaisai. Aktyviausi stovyklos dalyviai galėjo patys išbandyti, kaip veikia ugniagesių įranga. Ugniagesiai gelbėtojai labiausiai vaikus sudomino vandens fontanu. Taip pat trečiąją stovyklos dieną vyko įvairūs sportiniai užsiėmimai, kuriuos vedė sporto metodistas Antanas Mažučiūnas.

 

 

Ketvirtoji stovyklos diena buvo skirta kultūrinei, pažintinei veiklai. Vaikai vyko į „Skėmių traktierių“, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Meduolių kepimas“. Skėmių traktieriaus gaspadinė Marcelė vaikus mokė kepti meduolius pagal visas senovines tradicijas. Patys vaikai lipdė meduolius ir stebėjo, kaip gaspadinė Ona juos pašauna į pečių. Iškeptus meduolius kiekvienas vaikas galėjo pasipuošti ir parsivežti namo. Visi stovyklos dalyviai buvo pavaišinti meduoliniu pyragu su arbatėle.

 

 

Penktąją stovyklos dieną vaikai skyrė įspūdžiams aptarti. Po rytinės mankštos ir stovyklos himno bei žaidimų, vaikai buvo pakviesti į biblioteką, kurioje siūlo ir tušo technika tapė atvirukus.

 

 

Į stovyklos uždarymo šventę atvyko Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė, kuri stovyklos vadovams padėkojo už energiją, entuziazmą, už įdomiai suplanuotą veiklą su vaikais. Ji vaikučiams palinkėjo smagios, saulėtos vasaros, patirti daug nepakartojamų įspūdžių.

 

Bendruomenės pirmininkas įteikė kiekvienam stovyklos dalyviui po padėką už aktyvų dalyvavimą stovykloje ir visus pakvietė pasivaišinti šakočiu ir seniūnės dovanotu tortu.

 

Stovykloje dalyvavo 22 vaikai. Kiekvienas vaikas patyrė tikrą bendravimo džiaugsmą, surado savo mylimą veiklą.

 

Virginija Šukienė,

Daugėlaičių pramogų ir šokių salės kultūros specialistė

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

Contact form

Šios dienos vardadieniai