2020-06-06, šeštadienis, 19:18.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:44, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 17:3.

Dėl girtumo nieko nepamenančio vairuotojo automobilis rastas ant mokyklos laiptų

2019-05-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Dėl girtumo nieko nepamenančio vairuotojo automobilis rastas ant mokyklos laiptų

Radviliškio   rajone,   Vaitiekūnų   kaime,   krikštynų   šventėje   dalyvavęs   ir   su   kitu   jų dalyviu susipykęs neblaivus 44 metų kaunietis sėdo prie automobilio vairo ir išvažiavo.  

 

Kur alkoholio įaudrintos mintys vedė vyrą, neaišku, tačiau jo automobilis „Ford Galaxy“ apie 3 val.nakties   buvo   pastebėtas   Grinkiškio   miestelyje   pakibęs   ant   laiptų,   vedančių   prie   mokyklos pagrindinio įėjimo durų. Tokį vaizdelį išvydo pro mokyklą naktį važiavęs  vaikinas.

 

Priėjęs prie apdaužyto automobilio,   jis   išvydo   prie   vairo   miegantį   vyrą.   Nubėgęs   į   šalia   mokyklos   esantį     budinčių ugniagesių pastatą, jis vieną jų pasikvietė draugėn. Abu priėmė sprendimą, kad mobiliuoju telefonu reikia užfiksuoti miegančio už vairo vairuotojo vaizdelį ir tik tada jį pažadino. Šis iš pradžių prašė nepranešti  policijai, o po to pėsčiomis  pasišalino iš įvykio vietos.

 

Apie   4   val.   Radviliškio   rajono   policijos   komisariato   pareigūnai   jį   surado žingsniuojantį Grinkiškio miestelyje, prie Sodų g. esančios užtvankos. Sulaikytajam  nustatytas 1.58 prom. girtumas. Vairuotojas buvo uždarytas į areštinę. Už transporto priemonės vairavimą esant neblaiviam (kai  nustatytas 1,51 ir daugiau prom.) jam pareikštas įtarimas. Už tai gresia bauda arba areštas,  arba  laisvės  atėmimas   iki   vienerių  metų.  

 

Kaunietis  eismo  įvykio  aplinkybių   dėl   savo girtumo paaiškinti negalėjo. Jis tik prisiminė, kad dalyvavo krikštynose, ten su kažkuo apsipyko ir išvažiavo.   Kaip   atsidūrė   ant   mokyklos   laiptų,   jis   neprisiminė.   Tačiau   mokyklos   teritorijoje nuniokoti gėlynai ir krūmynai bylojo, kad neblaiviam vairuotojui jie pastojo kelią. Laimei, kad kelyje nepasitaikė joks žmogus.

 

Šiaulių AVPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai