2019-03-21, ketvirtadienis, 17:37.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Diskusijoje dėl V. Bernotėno gatvės pavadinimo pakeitimo į Tėvo Stanislovo – bandomasis laikotarpis

2018-04-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Diskusijoje dėl V. Bernotėno gatvės pavadinimo pakeitimo į Tėvo Stanislovo – bandomasis laikotarpis

Seniūnijoje su gyventojais diskutuota apie V. Bernotėno gatvės pavadinimo pakeitimą. V Bernotėno gatvės gyventojai nedega noru keisti gatvės pavadinimo į Tėvo Stanislovo, nes baiminasi tiek papildomų išlaidų, tiek savo laiko, sugaišto informuojant įvairias institucijas dėl adreso pasikeitimo.

 

Diskusijoje dėl gatvės pavadinimo pakeitimo sutarta, kad iki kito susitikimo šia tema, kuris vyks birželio 11 dieną, seniūnija išsiaiškins, kokius dokumentus ir kokioms institucijoms reikia pateikti, kai keičiamas gatvės pavadinimas, ir padėti gyventojams įveikti visas šias procedūras, jei bus nuspręsta pavadinimą pakeisti. Seniūnija savo lėšomis pakeistų ir gatvės pavadinimo lenteles, ir kelio ženklus.

 

Diskusijoje dalyvavo Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo pavaduotojas Andrius Abromavičius, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis ir V. Bernotėno g. gyventojai.

 

 

Diskusijos apie V. Bernotėno gatvės pavadinimo keitimą vyksta jau seniai, o šiais metais pasitaikė proga šiai gatvei suteikti naują pavadinimą, įamžinantį Radviliškyje gimusio vienuolio kapucino, kunigo, misionieriaus, pamokslininko, Lietuvos pasipriešinimo sovietinei okupacijai dalyvio, žydų gelbėtojo, tremtinio, dvasininko Tėvo Stanislovo – Algirdo Mykolo Dobrovolskio atminimą. 2018 metais rugsėjo 29 dieną sukanka 100 metų, kai gimė šis žymus kraštietis. 2018 metų vasario mėnesį darbo grupė, kuriai buvo pavesta išrinkti labiausiai tinkamas idėjas, kaip Radviliškyje įamžinti Tėvo Stanislovo atminimą, pritarė visuomenės pateiktam pasiūlymui V. Bernotėno gatvės Radviliškyje pavadinimą pakeisti į Tėvo Stanislovo (sulaukus šios gatvės gyventojų pritarimo).

 

Radviliškio mieste, vieninteliame visoje Lietuvoje, vis dar likusi gatvė, pavadinta Sovietų Sąjungos didvyrio V. Bernotėno garbei. Zarasai ir Kupiškis, turėję gatves, pavadintas panašios kilmės pavadinimais, jau seniai pakeitė jas pervadino.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai