2019-04-22, pirmadienis, 07:24.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Emocinio termometro savaitė

2018-10-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Emocinio termometro savaitė

Baisogalos gimnazijoje vyko renginiai, skirti Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti. Šie renginiai sudarė puikią galimybę priminti, kad teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su draugais, fizinis aktyvumas, sveika mityba padeda stiprinti psichinę sveikatą. Gera psichinė sveikata padeda įveikti įtampą, nerimą, baimę, iškilusius sunkumus.

 

Vadovaujant dailės mokytojai A.Kudžmaitei 5-8 ir I-IV klasių mokiniai aktyviai darbavosi kurdami spalvotų gėlių puokštę „Linkėjimai Jums“. Gėlių žieduose linkėjo sveikatos, pakantumo vieni kitiems, draugiškumo, kantrybės, tolerancijos. Visus mokinius sudomino jausmų termometras „Kaip aš jaučiuosi šiandien gimnazijoje?“. Kantriai išklausę VSPS Daivos Janušauskienės nurodymų, mokiniai anonimiškai klijavo būsenos vertinimo ženklus – spalvotus rutuliukus stende šalia pasirinkto jausmo. Įdomiausia buvo pažvelgti į bendrą rezultatą, kuris ir džiugino, ir liūdino. Didžioji dalis gimnazijos mokinių yra laimingi, linksmi, tačiau yra mokinių, kurie jaučia pyktį, abejingumą.

 

Nuostabus oras, skaisti saulė ir gera nuotaika atsispindėjo 7a kl. mokinių bei socialinės  pedagogės Danutės Garuckienės ir VSPS Daivos Janušauskienės kūrybiniame darbe iš rudens lapų „Vaiko šypsena“ Rezultatas - mokinių geros šiltos emocijos, puiki nuotaika.

 

Tai gėris, kurį tą akimirką dovanojome vieni kitiems. Klevo lapų fone pateikti „Patarimai, kasdien stiprinantys psichinę sveikatą“ bei konkretūs nurodymai, kaip kiekvienas iš mūsų privalome rūpintis savo sveikata, kokiu būdu siekti sveikatos. Stendas „Pasaulinė psichikos diena“ - tai informacija, kurią gali matyti ir perskaityti kiekvienas, primindamas tai, ką visi žinome, bet nevykdome. Renginys praėjo, palikdamas daug įdomių darbų, minčių, iš kurių esminė: sveikata - brangiausias turtas. Tad būkime turtingi!

 

Socialinė pedagogė Danutė Garuckienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai