2019-12-09, pirmadienis, 13:00.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:29, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:21.

Grožio priemonės moterims: kokiais atvejais verta jas dovanoti?

2019-08-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Grožio priemonės moterims: kokiais atvejais verta jas dovanoti?

Diskusijos, ką geriausia dovanoti moterims, nesibaigia ilgus metus – nors vieningo atsakymo šiuo atveju tikriausiai neįmanoma prieiti, daugelis yra įsitikinę, kad bene labiausiai dailiosios lyties atstoves nudžiugintų grožio puoselėjimui skirtos prekės. Neneigsime, jog tokios dovanos iš tiesų yra vertinamos palankiai, tačiau tik tam tikrais atvejais, kuriuos šį kartą nusprendėme aptarti. Pasitikrinkite, ar Jūsų situacija taip pat yra aprašyta!

 

Kai tiksliai žinote, ko moteris nori. Dailiosios lyties atstovės visuomet noriai dalinasi savo svajonėmis ir atradimais, todėl labai tikėtina, kad ne kartą yra prasitarusios, kokie grožio produktai šiuo metu joms patinka labiausiai. Jei pavyko išsiaiškinti dabartinį moters norų sąrašą, drąsiai galite pirkti produktus iš jo. Nauda bus dviguba: ne tik išrinksite vertingą priemonę, bet ir parodysite, kad visuomet klausotės, ką kalba moterys. Tai ypač aktualu stipriosios lyties atstovams!

 

Kai moterį puikiai pažįstate. Esate visiškai tikri, kad būsimąją dovanos gavėją puikiai pažįstate ir galite įvardinti, kokios grožio priemonės ar moteriškų kvepalų naujienos jai patinka labiausiai? Tuomet galite leisti sau rizikuoti ir išrinkti tai, kas, Jūsų nuomone, jai tiktų geriausiai. Tokiais artimais santykiais dažniausiai gali pasigirti geriausios draugės ir sesės, tad jeigu esate vyriškis, desperatiškai ieškantis geriausios dovanos, galite pasikonsultuoti su artimiausiomis moters bičiulėmis – jos tikrai nepagailės vertingų patarimų.

 

Kai norite parodyti išskirtinį dėmesį ir rūpestį. Jei nuspręsite dovanoti produktus iš prabangios kosmetikos linijų, galite būti tikri – toks pasirinkimas pasiteisins kone visais atvejais. O jeigu žinosite ir moters odos tipą ar ją kamuojančias problemas, pataikysite tiesiai į dešimtuką! Tiesa, tie patys raginimai netiks tuomet, jei nutarsite išrinkti prabangius, nišinius kvepalus: tokiais atvejais privalote būti tikri, kad moteriai iš tiesų patiks ne prekinis ženklas ar įpakavimas, o pats aromatas.

 

Kai siekiate paskatinti labiau pasirūpinti savimi. Tai – labai subtili situacija, tačiau jeigu ieškote dovanos mamai ar labai artimai draugei, galimas ir toks variantas. Tačiau jei nenorite, kad dovana būtų įžeidžianti, pasirinkite pakankamai neutralius, daug naudingų medžiagų turinčius produktus. Pagalvokite, kaip patys jaustumėtės gavę Jūsų išrinktą dovaną – juk vargu, ar nudžiugtumėte gavę kremą nuo spuogų, jei patys apie tokią problemą niekuomet neužsiminėte. Tad ir ieškant tinkamų produktų kitiems, reikėtų gerai pamąstyti!

 

Kai pasirinkti produktai yra pakankamai universalūs. Gaivios dušo želė, drėkinančios veido kaukės, universalūs kremai ir kiti panašūs produktai yra tos prekės, kurios anksčiau ar vėliau bus sunaudotos, todėl jas tikrai galima dovanoti kone kiekvienai moteriai. Svarbiausia, jog atkreiptumėte dėmesį, kad produktai tiktų įvairiems odos tipams – taip niekuomet neapsiriksite.

 

Žinoma, tai nebus labai personalizuota, išskirtinį dėmesį parodyti leidžianti dovana, tačiau jeigu niekaip neapsisprendžiate, ką dar galėtumėte jai išrinkti, tai bus pakankamai saugus, neįžeidžiantis ir nenuviliantis sprendimas. Gausų grožio prekių asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Jei bent vienoje iš šių situacijų atpažinote save, drąsiai galite moteriai dovanoti grožio puoselėjimui skirtus produktus. Kuo labiau jie atitiks damos poreikius, tuo labiau vykusi bus Jūsų dovana, tačiau jeigu rinksitės kokybiškus, daug naudingų medžiagų turinčius produktus, taip pat pavyks neprašauti!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai