2019-06-20, ketvirtadienis, 18:12.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Iki, vasarėle, sveika, mokykla!

2018-09-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Iki, vasarėle, sveika, mokykla!

Nauja mokslo metų pradžia yra labai svarbus ir atsakingas laikotarpis vaiko gyvenime. Šviečianti saulė ir šiltas oras dar primena praėjusią vasarą, tačiau kalendorius praneša, kad prasideda nauji mokslo metai ir reikia nusiteikti rimtam darbui.

 

2018-09-03 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau – RPBSPC) Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ vyko naujų mokslo metų pradžios šventė „Iki, vasarėle, sveika, mokykla!“. Šventėje VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai dalijosi įspūdžiais apie praėjusią vasarą, šiltai prisiminė labiausiai patikusias veiklas, išvykas, ekskursijas, susitikimus su įdomiais žmonėmis.

 

 

Didžiausią įspūdį vaikams paliko stovykla Šventojoje. Keturias dienas vaikai gyveno prie jūros, mokėsi būti savarankiški, kūrybingi, išradingi, draugiški bei tolerantiški, aplankė Šventosios įdomiausias vietas: Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūros Žvaigždės bažnyčią, Žemaitijos „Alką“, Beždžionių tiltą, atrakcionų parką. Vaikų žodžiais, linksmiausia buvo maudytis jūroje, lepintis geru oru, šiltu smėliu ir saule.

 

Išvyka į Anykščių labirintų parką taip pat nepaliko abejingų ir suteikė daug džiaugsmo bei įspūdžių. Šią išvyką vaikai įvardijo kaip smagiausią bei ekstremaliausią. Sėkmingai įveikę visus parko labirintus, jie apsilankė kreivų veidrodžių kambaryje, patikrino savo taiklumą šaudykloje bei smagiai pramogavo linksmuosiuose kalneliuose. Taip pat įdomus potyris buvo apsilankymas „Apverstame  name“, kuriame tarsi negalioja gravitacijos dėsniai.

 

 

 

Kaip vieną iš įdomiausių įvykių Vaikų dienos centre šią vasarą vaikai įvardijo pažintį su savanorėmis iš Amerikos. JAV lietuvės Justina, Audra ir Ūla svečiavosi VDC „Ąžuoliukas“ 2018 m. liepos 6–20 dienomis. Savanorės kartu su vaikais važiavo į ekskursiją, į Anykščius, padėdavo organizuoti įvairias veiklas, žaidimus Vaikų dienos centre, praturtino vaikų žinias apie Ameriką. VDC lankytojai, atsidėkodami už įdomiai praleistą laiką, savanorėms organizavo pažintinę ekskursiją po Radviliškio miestą.

 

 

Analizuojant vasarą nuveiktus darbus, vaikai nepamiršo nei vienos veiklos. Jiems patiko viskas, todėl apibendrinant sakė, kad vasarą praleido puikiai, pailsėjo ir į mokyklą grįžta pilni jėgų ir ryžto mokytis.

 

VDC veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai