2020-10-25, sekmadienis, 06:49.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 16:54, dienos ilgumas 9:45.

In memoriam Juozui Butavičiui 1950–2020

2020-09-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
In memoriam Juozui Butavičiui 1950–2020

2020 m. rugsėjo 12 d. netekome buvusio ilgamečio UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriaus Juozo Butavičiaus.

 

Juozas Butavičius gimė 1950 m. sausio 26 d. Gudelių kaime, Panevėžio rajone.

 

1974 m. jis baigė Panevėžio politechnikumą, įgijo vandens tiekimo, kanalizacijos pramonės nutekamųjų vandenų valymo specialybę, techniko-technologo kvalifikaciją ir iš karto pradėjo dirbti Šiaulių teritorinio vandentiekio valdybos Radviliškio cecho viršininku.

 

1991 metų lapkričio mėnesį buvo paskirtas eiti UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriaus pareigas. Šiai įmonei Juozas Butavičius vadovavo iki 2003 metų spalio mėnesio, vėliau dar dešimt metų šioje įmonėje dirbo inžinieriumi. 2013 metų sausio mėnesį jis užvėrė bendrovės duris ir išėjo į užtarnautą poilsį.

 

Vadovavimo įmonei laikotarpiu Juozas Butavičius  rūpinosi, kad Radviliškio miesto gyventojai  gertų švarų ir saugų vandenį, kad nuotekos būtų šalinamos tinkamai. Dar jam dirbant Šiaulių teritorinio vandentiekio valdybos Radviliškio cecho viršininku Radviliškio mieste buvo įrengti tokie nuotekų valymo įrenginiai (vadinamieji fizikocheminiai), kokių nebuvo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje tuometinėje Sovietų Sąjungoje. Juozui Butavičiui vadovaujant UAB „Radviliškio vanduo“, buvo parengta galimybių studija naujiems, moderniems Radviliškio miesto nuotekų valymo įrenginiams, jam dirbant inžinieriumi šie nuotekų valymo įrenginiai pastatyti ir pradėti eksploatuoti.

 

Juozo Butavičiaus mirtis – skaudi netektis artimiesiems ir su juo dirbusiems UAB „Radviliškio vanduo“ bendrovės darbuotojams.

 

Reiškiame užuojautą velionio šeimai, artimiesiems, kolegoms, draugams. Tebūna lengva jam gimtinės žemė, teošia jam gimtinės beržai.

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracija

Contact form

Šios dienos vardadieniai