2019-04-22, pirmadienis, 07:29.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Iš Baltarusijos traukiniu gabentos ir trąšos, ir kontrabandinės cigaretės

2018-11-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Iš Baltarusijos traukiniu gabentos ir trąšos, ir kontrabandinės cigaretės

Iš Baltarusijos atvykusį traukinį Radviliškio rajone patikrinę pasieniečiai, talkinami geležinkelininkų, jame aptiko 22 dėžes kontrabandinių cigarečių. Trąšas gabenusiame sąstate iš viso buvo paslėpta 11 tūkst. pakelių rūkalų, kurių vertė – daugiau kaip 31 tūkst. eurų.

 

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pasieniečiai, į pagalbą pasitelkę bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ Prevencijos departamento darbuotojus, ties Radviliškio rajono Ilguočių kaimu patikrino iš Baltarusijos įvažiavusį ir per Lietuvą vykusį traukinį.

 

Šio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 31 tūkst. eurų.

 

 

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Kontrabandinės cigaretės saugomos Šiaulių pasienio užkardoje.

 

 

 

Prieš metus pakrančių apsaugos pasieniečiai taip pat sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį, kuris buvo išmestas iš traukinio. Tąkart iš Baltarusijos per Lietuvą gabenta 60 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų, vertintų 186 tūkst. eurų.

 

VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės inf.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai