2019-06-25, antradienis, 10:48.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Jaunimas dviračiais numynė aštuoniasdešimt kilometrų

2018-08-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jaunimas dviračiais numynė aštuoniasdešimt kilometrų

Prieš gerą savaitę sugalvojom per Žolinę surinkt smagią kompaniją, sėsti ant dviračių  ir minti į Pakruojo dvarą. Ten buvo rengiama šventė, tad diena turėjo būt tikrai pilna įspūdžių. Ne vienam ir ne dviems ta mūsų mintis pasirodė puiki, tad į žygį užsiregistravo gausus būrys dalyvių. Na bet va imk ir nutikt tu man taip, sinoptikai ėmė ir priprognozavo, kad tą dieną lis. Pradžioj sakė, kad lis kaip iš kibiro ir net griausmai trankysis, paskui jau žadėjo tik šiaip lietų, o dar paskui dažnus pakrapijimus. Mes gi aukščiausias jėgas meldėm susimylėti ir žygio dieną nesiųst tų lietaus debesų mums virš galvų...

 

Žygio rytas prasidėjo neįkvepiančiai - su gausybe vandens iš dangaus. Tad nenuostabu, kad didžioji dalis užsiregistravusiųjų pabijojo permirkti ir liko namie. O į starto pozicijas sugužėjo tik patys patys ryžtingiausi (Sulaukėm svečių iš beveik užsienio - net iš Pasvalio ir Telšių). Na, ir nieko nelaukę išmynėm. O kai tik susisėdom ant dviračių, nutiko stebuklas - lietaus debesys ėmė sklaidytis ir pro juos ėmė žvalgytis saulė.  Paaiškėjo, kad mūsų maldos buvo išklausytos. Ir galiausia, kai balos išdžiuvo, visi kartu padarėm išvadą, kad išpuolė tiesiog puiki diena minti dviračiais. Nei per karšta, nei per šalta, nei per šlapia nei per vėjuota.

 

Žygio metu aplankėm Paežerių malūną, Radvilonių dvarą, stabtelėjom Alksnupiuose, apžiūrėjom Rozalimo miestelį, aišku, sudalyvavom gyvosios istorijos dienoje Pakruojo dvare. O jau pabaigos desertui pakruojietis istorikas ir miesto istorijos žinovas Algirdas surengė mums ekskursiją po šitą nediduką, bet labai jaukų miestelį.

 

Grįžom namo visi sveiki ir gyvi, truputį nuo sėdynių atbukusiais užpakaliais, bet užtat patenkinti, kad į savo sąskaitą įsirašėm aštuoniasdešimt numintų kilometrų.

 

Jaunimo erdvės inf. ir nuotr.

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai