2018-06-24, sekmadienis, 19:24.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Jaunimiečiai respublikinio projekto „Mano draugas - vanduo“ aktyvūs dalyviai

2017-07-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jaunimiečiai respublikinio projekto „Mano draugas - vanduo“ aktyvūs dalyviai

Radviliškio jaunimo mokyklos užimtumo centrą „EKO bitės“ lankantys mokiniai mokslo metų eigoje aktyviai dalyvavo respublikinio projekto „Mano draugas - vanduo“ veikloje. Šis ekologinis kūrybinis projektas yra organizacijos „Gyvoji planeta“ veiklos tąsa ir skirtas gamtojautai, kūrybingumui ir pilietiškumui ugdyti. Asociacija „Gyvoji planeta“ jungia geranoriškus žmones besirūpinančius įtvirtinti Žemėje taiką, sveiką ir dorą gyvenimo būdą bei tausojantį ir puoselėjantį planetos ekologinius resursus elgesį.

 

Mūsų bendruomenė nusprendė „globoti“ Radviliškio miesto Eibariškių tvenkinį. Užimtumo centre buvo surengta akcija „Kalbėkime ir elkimės kultūringai“.

 

Renginio metu mokiniai pristatė parengtą Eibariškių tvenkinio „gelbėjimo“ planą, kaip kultūringai ir pagarbiai elgtis mus supančioje aplinkoje.

 

Mokinės Ieva ir Viktorija Venckutės pateikė jų pačių surinktą ir apibendrintą informaciją „Laimingas vanduo“, o Evelina Kveskaitė ir Gabrielė Mickevičiūtė pristatė Eibariškių tvenkiniui skirtus „laimingo vandens lašelius“ bei kartu su kitais iniciatyviais mokiniais „prisiekė“ globoti Eibariškių tvenkinį.

 

Ši veikla padėjo mokiniams praplėsti ir papildyti žinias apie vandens svarbą ir būtinybę tausoti jo išteklius – todėl sieksime būti „laimingo vandens“ draugais ir kitais mokslo metais.

 

Silva Morkūnienė,

užimtumo centro „EKO bitės“ vadovė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?