2018-07-21, šeštadienis, 06:53.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:11, leidžiasi 21:36, dienos ilgumas 16:25.

Jaunimo mokyklos mokiniams smagi vasara su pačiūžomis

2017-07-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jaunimo mokyklos mokiniams smagi vasara su pačiūžomis

Įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės finansuojamą sveikatinimo projektą „Sveika mokykla, sveikas miestas, sveika Lietuva“ birželio mėnesį Jaunimo mokyklos mokiniai turėjo galimybę šauniai ir linksmai praleisti laiką ant „Akropolio ledo“. Nors ir vasara, bet mokytojams kartu su mokiniais, nestingo išradingumo ir entuziazmo organizuojant turiningas veiklas, todėl visi, vedini originalių idėjų, skatinančių sveiką gyvenimo būdą, vyko į Šiaulius.

 

Daug mokinių Ledo arenoje apsilankė pirmą kartą. Svarbiausia, kad paaugliai tryško labai stipriu noru išmokti čiuožti, todėl jie drąsiai stojosi ant ledo su pačiūžomis ir entuziastingai mokėsi. Vaikai arenoje lavinosi fiziškai.

 

Pastebėta, kad po dviejų apsilankymo seansų ant ledo, jau visi mokiniai puikiai čiuožė. Pedagogai, drauge su mokiniais smagiai čiaužydami, džiaugėsi, kad šiais laikais išmokti čiuožti galima net ir vasarą, todėl galime drąsiai sakyti: vaikų čiuožimo įgūdžiai, kaip ir važiavimo dviračiu įgūdžiai, nedings.

 

Silva Morkūnienė ir Audrius Budrys,

projekto vykdytojai

Vandens pramogos Žagarės ežere

 

Kviečiame kolektyvus ir kompanijas (iki 14 žmonių) smagiai praleisti laiką Žagarės ežere plaukiančioje pirtelėje-saunoje.  Jūsų laukia karšta pirtelė - sauna su šviežiomis vantomis ir gultais ant pirtelės denio. Ant denio galima kepti šašlykus, virti žuvienę! Registruotis tel.+37067193930. Daugiau informacijos čia.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?