2018-06-24, sekmadienis, 19:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Jaunimo žygis Beinoravoje sporto metams paminėti

2017-08-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jaunimo žygis Beinoravoje sporto metams paminėti

Liepos 29 – 30 dienomis per 30 jaunųjų bibliotekos lankytojų dalyvavo turistiniame žygyje, skirtame Sporto metams. Žygį  jau antrus metus iš eilės organizavo nuolatinė Beinoravos bibliotekos,  kaimo vaikų ir jaunimo rėmėja, kraštietė, Lietuvos ultramaratonininkė, tarptautinės futbolo federacijos teisėja Vaiva Kurpytė – Skipitienė.

 

Numatytu laiku visi žygio dalyviai, tarp kurių buvo ir 7 suaugusieji, rinkosi prie bibliotekos. Čia jie buvo supažindinti su žygio taisyklėmis, pasiskirstė užduotimis, išsidalino gėrimus ir užkandžius, kuriais žygio metu galėjo atsigaivinti ir pasistiprinti.  37 - nių žmonių grupė ėjo miško ir lauko keliukais link Šuojos upės, esančios už 15 - kos  kilometrų nuo Beinoravos. Žygiui vadovavo neseniai karinę tarnybą baigęs smilgietis Šarūnas Kasperavičius. Jaunimas klausė jo nurodymų, elgėsi drausmingai, vyresni padėdavo mažesniems nešti daiktus.

 

Maždaug po 2 - jų su puse valandos buvo pasiektas galutinis tikslas – už Pašuojo kaimo esantis pušynėlis, kurio apsuptoje poilsiavietėje ir buvo apsistota. Žygio dalyviams atsigaivinus čia pat tekančios Šuojos vandeniu,  jaunuolių laukė teritorijos įvertinimas, pasiskirstymas užduotimis, poilsio, aktyvios veiklos bei maisto ruošimo zonų įkūrimas.

 

Vėliau šauniųjų žygeivių laukė aktyvūs žaidimai, orientaciniai išbandymai miške, užsiėmimai vandenyje, taktiniai greitumo, miklumo, gudrumo, draugiškumo ir vieningumo išbandymai ne tik dieną, bet ir naktį.

 

Gerokai po vidurnakčio visi susėdo prie laužo, kur klausėsi įvairių istorijų ir anekdotų. Žygio programa tęsėsi ir kitą dieną. Vos prašvitus jaunimas ėjo maudytis, ruošė pusryčius, pramogavo. Gerokai po pietų, sutvarkius stovyklavietę, vaikai saugiai buvo išvežioti po namus.

 

Prižiūrėti jaunuosius žygio dalyvius ir saugiai parvežti namo padėjo suaugusieji savanoriai: ką tik karinę tarnybą baigę jaunuoliai Šarūnas Kasperavičius ir Mantas Kriščiūnas, beinoraviškis Dovydas Milkus, Beinoravos seniūnaitė Rūta Jelinskienė, sidabraviškis Žygimantas Blužas, kraštietės Indrė ir Živilė Kurpytės.

 

Žygio dalyviai dar ilgai dalinsis neišdildomais įspūdžiais ir patirtimi, įgyta šio šaunaus žygio metu. Ir, žinoma, su nekantrumu lauks kitos vasaros, nes žygio organizatorė Vaiva Kurpytė – Skipitienė pažadėjo kaimo jaunimui suorganizuoti tokią pramogą ir ateinančiais metais.

 

Beinoravos bibliotekininkė Rima Lukoševičiūtė.

 

MUZIKANTAS NEPAKARTOJAMAI JŪSŲ ŠVENTEI 

 

PROFESIONALUS MUZIKANTAS, DAINŲ AUTORIUS, PARAŠĘS NE VIENĄ ŽINOMĄ ŠLAGERĮ LIETUVIŠKAJAI POPŽVAIGŽDEI V.KATUNSKYTEI,   IR VAKARO VEDANČIOJI PADARYS JŪSŲ ŠVENTĘ LINKSMĄ, SMAGIĄ IR NEPAKARTOJAMĄ . GALINGA APARATŪRA IR ŠVIESOS EFEKTAI: VISKAS KO REIKIA VAKARUI – MUZIKA IR JAUNAM,  IR VYRESNIEMS, SMAGŪS KONKURSAI, UŽSTALĖS DAINOS.

Tel. +37061546442

 

 

Rima 2017-05-01 10:06

Labai dėkojame Jums už šauniai pravestą vakarą, žaidimus,muziką,linkime ir toliau taip linksminti,sėkmės Jums.

Janina 2017-06-14 14:33

Dėkojame už puikiai pravestą gimtadienį. Likome patenkinti vakaro muzika ir žaidimais. Ačiū.

Renata 2017-06-16 12:41

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai pravestą vakarą ir nuotaikingą muziką! Esate šaunūs, tad linkime kuo didesnio pasisekimo tolimesniuose darbuose. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?