2018-10-16, antradienis, 02:08.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:50, leidžiasi 18:16, dienos ilgumas 10:25.

Kai ištinka bėda...

2017-11-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kai ištinka bėda...

Taip jau atsitiko, kad Baisogalos priestočio gyventoja Jurga su dukrele atsidūrė gatvėje. Kaip stovi. Be gyvenamosios vietos, viena kaip pirštas.


Moteriai skubiai reikėjo pagalbos. Laimei, atsirado geri žmonės, kurie pasiūlė būstą ir net sutiko priregistruoti. Tačiau buvo dar rimtesnė bėda. Jurga dirbo Panevėžyje ir darbo prarasti niekaip negalėjo. Deja, darbas buvo pamaininis, ir pirmokė dukrelė turėjo ilgam būti palikta svetimų žmonių globai.

 

Nors netolima kaimynė apsiėmė prižiūrėti mažylę, Jurga suprato, kad septynerių metų mažylei ilgas buvimas be mamos gali būti sunkiai pakeliamas. Ji nutarė kreiptis pagalbos į Caritą. Kur yra Carito būstinė, ji žinojo jau seniai, ne kartą ten rinkosi drabužėlių dukrytei. Ir dabar Jurga nuskubėjo pas Aldoną Štankelienę. Carito vadovė, sužinojusi apie Jurgos bėdas, paprašė pagalbos Baisogalos seniūną Romą Kalvaitį. Seniūnas nedelsdamas susitiko su Jurga, išsiaiškino situaciją, ir labai greitai moteris buvo priimta dirbti į vietos įmonę, kurioje neteks dirbti naktinėse pamainose.

 

Jurgai, kaip priestočio gyventojai, padėti ėmėsi „Imantų“ bendruomenė. Gerų žmonių padovanotą šaldytuvą bendruomenės pirmininkas Rimantas Vaitkevičius kartu su seniūnu jo tarnybine mašina atgabeno į moters namus. Dabar bendruomenė rūpinasi kitais šeimai labai reikalingais baldais.

 

Sužinojusi apie bėdą, padėti pasisiūlė viena bendruomenės narė, ir netrukus drabužių spinta bei dar vienas kitas baldas pasieks Jurgos namus. Be abejonės, priestotiškiai pasiūlys moteriai ir reikalingų rakandų.

 

Baisogalos parapijos klebonas Tomas Janavičius, Jurgai paprašius, mergaitę pakrikštijo. Po gražių šiltų apeigų bažnyčioje visi susirinkusieji patraukė į Carito būstinę. Čia prie kuklaus vaišių stalo buvo pasidžiaugta gražia švente. Jurga sakėsi esanti labai dėkinga visiems, kas jai padėjo sunkią gyvenimo valandą.

 

Reikia tikėtis, kad darbšti, tvirto būdo moteris, labai rūpestinga mama, įsitvirtins Baisogalos priestotyje ir pasijus čia kaip namuose.

 

Baisogalos priestočio bendruomenės „Imantai“ inf.

Rimanto Vaitkevičiaus ir Vidmanto Svetiko nuotr.

 


REKLAMA


 

Prekiaujame kvietiniais miltais bei sėlenomis

 

 

UAB „Mūšos malūnas“ prekiauja kvietiniais (aukščiausios ir pirmos rūšies) miltais bei sėlenomis. Pristatome į namus. 

Tel.  861292293

 

El. paštas: ttekutis@gmail.com

 


REKLAMA


 

Lazerio terapija priklausomybių gydymui

 

 

                   

 

 

Tai greitas, neskausmingas, neturintis šalutinio poveikio gydymas infraraudonųjų spindulių lazeriu, užtikrinantis sėkmingą ir efektyvų priklausomybės gydymą! Atstatomas organizmas, koreguojama psichologinė būsena, šalinamas potraukis nikotinui ar alkoholiui. Daugiau informacijos galima rasti čia. Tel. 8 622 77207

 


REKLAMA


 

 

Kompiuterių ūkio priežiūra ir remontas

 

 

 

 

Skubus kompiuterių remontas Šiaulių apskrityje. Kompiuterių ūkio priežiūra įmonėse. Prekyba visa kompiuterine įranga. Spausdintuvų remontas, kasečių pildymas bei prekyba. Atvykstame į įmonę ar namus. Radviliškis. Tel. 8 615 66377

 


REKLAMA


 

 

Kviečia apsilankyti atsinaujinęs autoservisas Radviliškyje

 

 

 

Autoservise atliekamasvažiuoklės, stabžių,  variklių, duslintuvų ir kitas būtinas remontas. Teikiamos kompiuterinės diagnostikos paslaugos. Atliekami suvirinimo darbai. Montuojamos ir balansuojamos padangos.

 

Paslaugų kainos prieinamos, daromos nuolaidos, priimami užsakymai. Tel: 867570260, 864715326.

 

 

Adresas: Radmės g. 4b,Radviliškis (prie tech. apžiūros centro ) 

 


REKLAMA

 


 

Artėjantys renginiai Pakruojo Akmenėlių dvare. Kviečiame apsilankyti

 

 

 

 

Lapkričio  18 d. 14 val. XIX a. vidurio visuomeninis kultūrinis gyvenimas Lietuvoje. Daugiau informacijos čia.

Lapkričio 25 d. 14 val. Kunigaikščiai Oginskiai, popietė su Henrieta. Daugiau informacijos čia.

Gruodžio 2 d. Stasys Ušinskas. Nuo Pakruojo iki Paryžiaus su R.Rachlevičiūte. Daugiau informacijos čia.

 

Registracija +37068227676

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Radviliškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę