2019-06-25, antradienis, 10:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Kaimynų diena Alksniupiuose

2018-10-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kaimynų diena Alksniupiuose

Alksniupiuose vyko šventė „KAIMYNŲ DIENA“, kurioje susibūrė pabendrauti tiek suaugusieji, tiek vaikai. Šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, kuris linkėjo bendrystės ir kuo daugiau turiningo, kaimyniško bendravimo. Puikų reginį padovanojo Šiaulių m. Dainų progimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Kosmėja“, vadovaujamas Dianos Maciuvienės.

 

Alksniupių pagrindinės m-klos tautinių šokių šokėjai Aida Barevičiutė ir Nadas Milinavičius (vadovaujami Virginos Krugelienės) ne tik patys šoko, bet pašokdino, tautinio šokio pamokino žiūrovus. Kaimynų iš  Radviliškio r. Tyrulių ir Polekėlės instrumentinė grupė, vadovaujama Armino Lipskio ir Vitalijos Lipskienės, dovanojo gražių dainų pynę, kuri taip pat pajudino jaunimą šokiui. Po meninės programos visus sukvietė pasibuvimas prie arbatos, šaškės, smiginis ir kitos įdomios varžytuvės.

 

Vakare Alksniupių sporto salėje vyko tinklinio varžybos, kuriose savo jėgas išbandė penkios komandos iš kaimyninių kaimų ir miestelių. Visi buvo apdovanoti Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos taurėmis.

 

 

Renginys pavyko, nes nebuvo nuobodžiaujančių stebėtojų, kiekvienas turėjo galimybę kitokiam bendravimui.

 

Šventės rėmėjai: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „NEMUNAS“.  Organizatorius – VO „Kaimo bendruomenė – Draugas“.

 

VO „Kaimo bendruomenė – Draugas“ informacija

 

Sužinok daugiau. Spausk čia.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai