2019-03-21, ketvirtadienis, 17:37.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Kandidatas į Radviliškio rajono merus Kazimieras Račkauskis tiki Radviliškio proveržiu

2018-10-25, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kandidatas į Radviliškio rajono merus Kazimieras Račkauskis tiki Radviliškio proveržiu

Kazimieras Račkauskis, kaip sėkmingas ūkininkas ir verslininkas, mano, kad tik nuoseklus darbas ir bendram tikslui suburti žmonės gali lemti sėkmę. Taip jis būtų pasirengęs dirbti ir tapęs Radviliškio rajono meru.

 

Siekti posto įpareigoja palaikymas

Europarlamentarė, LSDP pirmininko pavaduotoja Vilija Blinkevičiūtė Kazimierą Račkauskį apibūdina kaip veržlų, ryžtingą ir atsakingą, aplink save subūrusi kompetentingų žmonių komandą, asmenį.

 

LSDP Radviliškio skyriaus konferencijoje kandidatu į Radviliškio rajono merus patvirtintas skyriaus pirmininkas Kazimieras Račkauskis kelia sau reikšmingus krašto gyventojams tikslus.

 

- Dalyvauti rinkimuose į Radviliškio rajono merus mane įpareigoja ne tik bendrapartiečių išreikštaspasitikėjimass, bet ir jaučiamas didelis palaikymas ir iš krašto žmonių, nepriklausančių jokioms politinėms partijoms. Čia gimiau, augau, čia mano šeima, čia plėtoju verslą, man patinka šis kraštas, tad noriu prisidėti prie jo puoselėjimo. To būtų siekiama, vykdant socialdemokratų programą ir įgyvendinant išsikeltus uždavinius, ką nevisiškai pavyko padaryti esant koalicijoje.

 

Jaučia ne tik rajono pulsą

Kazimieras Račkauskis kalbasi su žmonėmis, gilinasi į jų problemas. Jis akcentuoja, kad susitikimuose su verslininkais ir kitų sričių atstovais, kolegomis socialdemokratais, kitų Lietuvos miestų ar rajonų vadovais, savivaldos klausimai yra pagrindinė diskusijų tema.

 

- Manau, kad yra iš ko pasisemti gerosios patirties, idėjų bei praktikos. Turėti sektinų pavyzdžių ar idealų – svarbu, tad nevengiu analizuoti teigiamus pavyzdžius. Štai Akmenės rajonas, kuris išgyveno ekonominį dugną, sugebėjo ne tik atsitiesti atėjus vadovauti puikiam merui, bet ir tapti pavyzdžiu kitiems rajonams. Kodėl Radviliškio rajonas neturėtų būti vertas uoliai dirbančio mero?

 

 

Pagrindiniai tikslai: priešnuodis – emigracijai

Kandidatas į Radviliškio rajono merus neabejoja, kad tik į rajono valdymą aktyviau įsitraukus bendruomenėms, nevyriausybinėms bei  jaunimo organizacijoms taps įmanoma kurti tokį krašto gerbūvį, kokį norėtume palikti būsimoms kartoms. Svarbu, kad žmonės liautųsi svarstyti apie emigraciją, kaip apie vienintelę išeitį gyventi geriau. Jo nuomone, negalintieji išgyventi iš savo profesijos, turi turėti galimybių pradėti savo verslą savo krašte. Savivaldybė turi galimybių lengvinti sąlygas verslo naujokams, ir tai yra būtinybė.

 

-Visi svarbiausi projektai turėtų būti įgyvendinami tariantis, įsiklausant į gyventojų poreikius, iniciatyvas, reaguojant į išsakytas pastabas. Socialdemokratų pagrindinis tikslas – atstovauti kiekvieną Lietuvos pilietį, kalbėti ir dirbti žmonių vardu. Vadovaudamasis šia ideologija žadu siekti, kad rajono gyventojai galėtų jaustis savo rajono šeimininkais. Tereikia žmonių vieningumo. Tuomet, kai pačius įvairiausius žmones sujungia bendri tikslai, gimsta patys geriausi rezultatai. Tikiu, kad tik tokiu būdu galime užauginti jaunąją kartą, norinčią gyventi, kurti šeimas, darbo vietas ir didžiuotis, gyvenant mūsų krašte – Radviliškio krašte. Argi mes ne visi nusipelnėme tokios gyvenimo?

 

 

Tiki išmintingu žmonių pasirinkimu

Kazimieras Račkauskis jaučia augantį žmonių palaikymą. Jis tiki jų išmintingu pasirinkimu būsimuose savivaldos rinkimuose.

 

- Tikiu, kad mane palaikys laukiantys teigiamų pokyčių rajone, o ne utopinių projektų vykdymo, norintieji būti išgirsti ir tie, kuriems nusibodo „skylėti“ daugiabučių kiemai, netvarkomi šaligatviai ir rajono keliai, valdininkų neveiklumas ar poreikių neatitinkančios jų iniciatyvos. Tikiu ir tėvų auginančių vaikus, ir norinčių tinkamų sąlygų darželiuose ar mokyklose jiems ugdyti, palaikymu. Neabejoju, kad ryšis palaikyti ir tie krašto gyventojai, kuriems norisi daugiau teisingumo rajone - vienodų galimybių siekti mokslo, darbo, karjeros, neatsižvelgiant į priklausymą kuriai nors  partijai, organizacijai ar pan.

 

-        Biografiniai faktai

Kazimieras Račkauskis gimė 1981 m. kovo 4 d. Augmėnuose, Radviliškio r. Vaikystėje su šeima kurį laiką gyveno Polekėlėje, Pašušvyje, vėliau persikėlė į Šeduvą. 1999 m. baigė Šeduvos vidurinę mokyklą,  2004 m. – bakalauro studijas Lietuvos žemės ūkio universitete, kur įgijo žemės ūkio inžinieriaus kvalifikaciją, o 2007 m. – žemės ūkio inžinieriaus magistro laipsnį. 2009 – 2010 m. papildomai studijavo ekonomikos mokslus Lietuvos žemės ūkio universitete. Tapo šio universiteto Jaunųjų mokslininkų konferencijos laureatu.

 

                      Profesinė veikla: dar būdamas moksleiviu jis pradėjo dirbti šeimos valdomoje mėsos perdirbimo įmonėje UAB „Ropokalnis“. 2011 m. ėmėsi ūkininkavimo ir iki šiol užsiima žemės ūkio verslu – sraigių auginimu. Nuo 2015 metų yra UAB „BALTIC MARKETING COMPANY“ direktorius.

 

                      Socialinė veikla: Kazimieras Račkauskis su bičiuliais yra įkūręs Šeimos paramos fondą, kuris padeda nepasiturinčioms rajono šeimoms, dalina paramą maisto produktais, drabužiais, namų apyvokos daiktais, prisideda pinigine parama organizuojant šventes vaikams.

 

                      Šeimyninė padėtis: vedęs, žmona Kristina Račkauskienė – teisininkė. Šeima augina dukrelę Dorotėją (gim. 2013 m.).

 

                      Pomėgiai: domisi žemės ūkio, verslo problematika regionuose, jaunimo užimtumo klausimais.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai