2019-09-20, penktadienis, 00:41.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 12:20.

Konferencijos „Geros mokyklos link: pažangaus mokymo(si) idėjos“ atgarsiai

2018-12-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Konferencijos „Geros mokyklos link: pažangaus mokymo(si) idėjos“ atgarsiai

Vaižganto progimnazijoje vyko Radviliškio rajono ugdymo įstaigų konferencija „Geros mokyklos link: pažangaus mokymo(si) idėjos“, kurios tikslas – suburti švietimo bendruomenę, dalinantis patirtimi ir idėjomis siekiant kurti Gerą mokyklą, skatinti partnerystę siekiant aukštos ugdymo kokybės.

 

Konferencijoje gerąja patirtimi, sėkmės istorijomis pasidalino Lizdeikos ir Sidabravo gimnazijų, Vaižganto ir Vinco Kudirkos progimnazijų, Gražinos, Pociūnėlių ir Alksniupių pagrindinių mokyklų pedagogai, pavaduotojai ugdymui. Buvo pristatyta 10 skirtingų, įkvepiančių pranešimų.

 

Konferencijos plenarinėje sesijoje Forumo teatro grupė „4ROOMS“ (vadovė Raimonda Agnė Medeišienė), dalyviams sudarė sąlygas į save pažiūrėti iš šalies, sukūrė situacijas, į kurias buvo tiesiogiai įtraukti pedagogai – jie galėjo keisti įvykius reikšdami savo nuomonę ne tik diskusijoje, bet ir siūlydami, kaip reikėtų pervaidinti situaciją iš naujo. Forumo teatras – taikomasis teatrinis metodas, kuris suteikia galimybę pažiūrėti į problemas iš kitų perspektyvų ir skatina susimąstyti: „Ar likdami abejingi, matydami aktualias visuomenei problemas elgiamės tinkamai, ar konflikto metu gebame įsiklausyti į abi puses?“ Ši metodika puikus žingsnis norint atsakyti į visus probleminius klausimus kylančius visuomenėje: mokykloje, gatvėje, valstybėje, žurnalistikoje, pažvelgti į juos iš arčiau ir padaryti taip, kad jų sumažėtų arba visai nebeliktų.

 

Konferenciją organizavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius bei  konferencijos iniciatorė – Vaižganto progimnazija.

 

 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai