2018-10-16, antradienis, 02:20.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:50, leidžiasi 18:16, dienos ilgumas 10:25.

Konkurso „Sveikiausias mokytojas 2017“ laureatėmis tapo keturios pedagogės

2017-11-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Konkurso „Sveikiausias mokytojas 2017“ laureatėmis tapo keturios pedagogės

Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos psichologė Agnė Burkauskaitė, Sidabravo gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ auklėtoja Zenė Vaicekauskienė, Vaižganto progimnazijos mokytoja Audronė Slanksnienė. Kas sieja šias moteris? Ogi tai, kad jos yra Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro pirmą kartą paskelbto konkurso „Sveikiausias mokytojas 2017“ laureatės.

 

 

Konkurso tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną, skatinant rajono ugdymo įstaigų pedagogus savo pavyzdžiu skleisti sveiko gyvenimo būdo idėjas ugdytiniams, išrinkti ir apdovanoti skatinamaisiais prizais pasiūlytus mokyklų bendruomenių kandidatus.

 

 

Kandidatą į konkursą turėjo galimybę siūlyti visos rajono ugdymo įstaigų bendruomenės: mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti ugdymo įstaigų darbuotojai. Rekomenduojamą kandidatą reikėjo apibūdinti, įvardinant jo indėlį į sveiko gyvenimo būdo propagavimą savo asmeninėje bei darbinėje aplinkoje, rodant pavyzdį kitiems.

 

 

Žmogaus elgesys gali būti pagrindinė sveikatos problemų priežastis, bet taip pat gali būti ir pagrindinis jų sprendimo būdas. Pakeisdamas savo elgesį žmogus gali išspręsti daugelį sveikatos problemų ir neleisti kilti naujoms. Pastebėta, kad savo sveikata ir ligų profilaktika besirūpinantys žmonės dažnai tampa pavyzdžiu aplinkiniams, sulaukia net ir pasekėjų, kurie susižavi, matydami energingą ir sveiką draugą, kaimyną ar kolegą. Organizuojant šį konkursą, norėta atkreipti dėmesį į tokius aktyvius žmones ir juos paskatinti, ypač todėl, kad jie dirba ugdymo įstaigose ir jų gražiu pavyzdžiu, gali pasekti ne tik bendradarbiai, bet ir augantys šalia ir viską stebintys vaikai. Juk auklėjimo pavyzdžiu veiksmingumas jau seniai įrodytas.

 

 

Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos psichologė Agnė Burkauskaitė, kurios vienas pagrindinių prioritetų gyvenime ir darbe – psichinės sveikatos ugdymas ir stiprinimas, tačiau Agnė nepamiršta ir fizinės sveikatos stiprinimo – kasdien bėgioja, mankštinasi, 12 kilometrų į darbą važiuoja dviračiu, jei tik leidžia oro sąlygos, nevartoja alkoholio, kavos, į mitybos racioną įtraukusi daug grūdinės kilmės produktų, vaisių, daržovių.

 

Sidabravo gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė – žmogus, kuris savo energija, sveiku požiūriu į gyvenimą išsiskiria iš aplinkinių. Ji su mokiniais ne kartą dalyvavo rajono ir Lietuvos kūrybiniuose konkursuose, įvairiuose projektuose, neretai juose ir laimi, veda seminarus rajono kūno kultūros mokytojams, sporto ir sveikatos renginius Sidabravo gimnazijos ir seniūnijos bendruomenei, netradicines integruotas kūno kultūros ir kitų dalykų pamokas – išvykas į gamtą, skaito paskaitas.

 

Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ auklėtoja Zenė Vaicekauskienė, glaudžiai bendradarbiaudama su ugdytiniais, jų tėvais formuoja teigiamą požiūrį į sveikatą kaip vertybę, taiko įvairius fizinio aktyvumo skatinimo būdus: kartu su jais mankštinasi, žaidžia judrius žaidimus, nuolat kartu su vaikais rengia išvykas į gamtą, ekskursijas, savo asmenine veikla ir pavyzdžiu skatina sveikai gyventi, judėti. Ji yra nuolatinė dviračio žygių dalyvė.

 

Vaižganto progimnazijos mokytoją Audronę Slanksnienę kandidate į šį konkursą pasiūlė Mokinių savivaldos klubo nariai, kurie pastebėjo mokytojos energiją ir entuziazmą savo aktyvios gyvensenos pavyzdžiu užkrėsti ne tik kitus kolektyvo narius, bet ir mokinius. Mokytoja Audronė laisvalaikiu ne tik aktyviai vaikšto su šiaurietiškomis lazdomis, bet taip pat dalyvauja kultūriniame gyvenime: šoka tautinių šokių kolektyve „Patrepsėlis“, dalyvauja įvairiuose renginiuose, festivaliuose.

 

Šių žmonių sektinu pavyzdžiu turime džiaugtis ir didžiuotis! Dar smagiau, kad daugelio šių aktyvių pedagogų kandidatūras pasiūlė mokiniai.

 

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras planuoja ir ateityje rengti panašius konkursus, skatinti žmones, kurie be jokio atlygio ir tikrai ne dėl įvertinimo skleidžia sveiko gyvenimo idėjas, atlikdami neįkainojamą darbą.

 

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija 

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

STATYBINĖS  MEDŽIAGOS  SU  PRISTATYMU  Į  NAMUS

 

    

 

 

UAB „ASIMESTA“ parduoda statybines medžiagas: PAROC akmens vatą, ROCKWOOL, KNAUF, ISOVER mineralinę vatą, gipso kartono plokštes, OSB plokštes, metalo profilius, polistirolo plokštes ir kt. Atveža. Tel. 8614 44403

 


REKLAMA


 

STATYBOS IR REKONSTRUKCIJOS DARBAI

 

 

 

Metalinių angarų statyba, metalo konstrukcijų smėliavimas, dažymas, sandwich panelių montavimas, pamatų liejimas, fermų betonavimas, skreperių betonavimas, stogų dengimas, skardinimas. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Andrius. Tel. 8 608 49352.

 


REKLAMA


 

 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Prekiaujame kvietiniais miltais bei sėlenomis

 

 

UAB „Mūšos malūnas“ prekiauja kvietiniais (aukščiausios ir pirmos rūšies) miltais bei sėlenomis. Pristatome į namus. 

Tel.  861292293

 

El. paštas: ttekutis@gmail.com

 

 

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Radviliškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę