2019-06-25, antradienis, 11:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Krepšinio ir petankės aistros Europos žmonių festivalyje

2018-07-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Krepšinio ir petankės aistros Europos žmonių festivalyje

Europos žmonių festivalio krepšinio turnyrą pradėjo Belgijos ir Vengrijos bei Lietuvos ir Airijos komandos. Aistringiausiai rytines varžybas palaikė ir garsiausiai žaidėjams plojo ispanai, ypatingai išsiskyrė Lenkijos palaikymo komandos merginos su didžiuliais baltais ir raudonais burbulais.

 

Žiūrovai plojimais palydėjo latvį, kuris varžybose su Liuksemburgo komanda patyrė traumą, tačiau ir toliau dalyvavo žaidime prieš škotus.

 

Po pietų varžybos buvo dar linksmesnės, nes žaidėjus ir žiūrovus džiugino nuostabi muzikantų grupė iš Liuksemburgo.

 

Finalinės rungtynės susilaukė didelio dėmesio, o paskutinė varžybų dėl trečiosios vietos (Vokietija ir Vengrija) minutė vertė aikčioti. Galiausiai, dėl pirmosios vietos kovojusios Lietuvos ir Liuksemburgo komandos parodė puikų žaidimą. Laimėjusioji Liuksemburgo komanda ir ją palaikiusioji grupė savo džiaugsmą išreiškė garsia nedidelio orkestro muzika ir šalies skanduotėmis.

 

Geras emocijas Europos festivalio dalyviai pirmadienį gaudė žaisdami petankę. Turnyre dalyvavo 13 komandų. Varžybas pradėjo Belgijos ir Prancūzijos bei Airijos ir Suomijos komandos. Nors entuziazmo komandoms nestigo, tvyrojo įtampa, tačiau ją išsklaidė linksmas Belgijos šūkis, lenkų komentarai. Finalinėse žaidynėse Liuksemburgo komanda iškovojo pergalę didžiuliu skirtumu, žaisdama su Prancūzija, rezultatu 13:2.

 

Radviliškio rajono savivaldybės inf. ir nuotr.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai