2019-04-22, pirmadienis, 07:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:59, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:34.

Kudirkiečių 60 sekundžių šlovės

2018-10-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kudirkiečių 60 sekundžių šlovės

Radviliškio V. Kudirkos progimnazija lapkričio mėnesį švęs savo 60–100 –ąjį jubiliejų. Tad ta proga jau nuo rugsėjo mėnesio startavo daug renginių. Pasiūlymas suorganizuoti dar vieną - Talentų Šou ,,60 sekundžių šlovės“ susilaukė didelio susidomėjimo.

 

Progimnazijos mokiniai registravo pasirodymus, kvietėsi pagalbon savo scenos partnerius ir ruošėsi atskleisti savo talentą, kurį stebėjo ne tik bendraklasiai, bet ir į renginį atvykusi Radviliškio Kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė. Pilnutėlė salė gausiais plojimais pasitiko kiekvieną talentą, sirgo už savo klasės draugus, linkėjo jiems didžiausios sėkmės.

 

Visi pasirodymai buvo labai skirtingi ir savaip originalūs. Žiuri tikrai teko pasukti galvas, kas gi visų šauniausias. Kas domisi muzika ir mėgsta dainuoti – tie atidavė savo simpatijas jauniesiems atlikėjams. Kas neabejingas gitaros stygų gaudesiui ir sielą virpinančiai saksofono melodijai bei birbynės skambesiui- savo šypsenas dovanojo saksofonistui, gitaros virtuozams bei ypatingai birbyne atliktam kūriniui ,,Tautiška giesmė“. Atsirado ir užslėptų talentų, tai kasų pynėja ir autosporto aistruolis. Jie savo gebėjimus demonstravo pateikdami video medžiagą. Na, bene didžiausių aplodismentų susilaukė sportinių šokių atlikėjos, šokusios džaivą. Tad drąsiai galima sakyti, kad žiuri ir žiūrovų favoritėmis tapo sportinių šokių atlikėjos, savo grakščia laikysena ir ypatingais judesiais užbūrusios visą žiūrovų ir sirgalių salę.

 

 

Baigiantis renginiui vedėjai Toma ir Vilius diskutavo, iš kur gi tiek talentų vienoje mokykloje. Taigi Vilius užbaigė renginį mintimis iš mokslinių- filosofinių tyrinėjimų: ,,manote, kad talentai tai žmonės, pažymėti ypatinga likimo dovana? Gal taip ir yra, tačiau filosofai sako, kad Žmogus, kuris galvoja apie save ir visumą ir yra talentas. Išdrįskime ir sau, ir kitiems juos parodyti. Svarbiausia, supraskime, kad kiekvienas iš mūsų yra originalus ir nepakartojamas, mokykimės matyti grožį visur ir tikėkime savo jėgomis! Kurkime pasaulį kartu“.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Erika Liukienė

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai