2019-06-25, antradienis, 10:46.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Laimėtas projektas – nauda ir džiaugsmas

2018-09-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Laimėtas projektas – nauda ir džiaugsmas

Plaukimo geriausiai mokytis vaikystėje ir kuo anksčiau - tuo geriau, nes būtent tada geriausiai susiformuoja plaukimo įgūdžiai. Plaukimas padeda subalansuoti augančio vaiko fizinius rodiklius – ūgį ir svorį, be to, gerina imunitetą, stiprina širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemas, lavina kvėpavimą, raumenis, laikysena, didina ištvermę. Plaukimo pamokos išugdo vaiko savarankiškumą, drąsą ir drausmingumą. 

 

Joniškio rajone nėra plaukimo baseinų, miesto poilsio zonoje esantis tvenkinys vasarą dažnai neatitinka higienos normų, todėl daugiau kaip pusė jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikų nemoka plaukti, o tai labai padidina riziką dėl saugaus elgesio prie vandens telkinių.

 

 

Sužinojus, kad paskelbtas Joniškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių projektas, nekilo net abejonių, kad reikia bandyti laimę ir rašyti.

 

 

Daug džiaugsmo buvo, kai projektą laimėjome ir gavome pinigų plaukimo pamokoms. Pasirinkome Radviliškio SPA baseiną, nes jis neseniai atidarytas, pagal europinius reikalavimus pritaikytas mokiniams mokytis plaukti. Puikūs treneriai, savo srities specialistai, ne vienerius metus mokantys plaukti vaikus. Taigi, galime pasigirti, kad per 3 mėnesius daugiau kaip pusė klasės mokinių jau 25 metrų baseino takelį įveikia nesustodami. Su nekantrumu laukiame kiekvieno ketvirtadienio, kad vėl galėtume vykti į baseiną. Tikimės, kad per likusius du projekto finansuojamus plaukimo pamokų mėnesius visi klasės vaikai išmoks plaukti.

 

Dalia Žilevičienė, „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytoja

Contact form

Šios dienos vardadieniai