2018-06-21, ketvirtadienis, 17:09.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

„Lietuvos draudimas“ skaičiuoja užvakarykštės audros nuostolius: jie sieks 200 tūkstančių eurų

2017-06-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Lietuvos draudimas“ skaičiuoja užvakarykštės audros nuostolius: jie sieks 200 tūkstančių eurų

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ skaičiuoja, kad birželio 29 d. liūtis ir audra klientams, apsidraudusiems savo turtą sukėlė ne mažiau kaip 200 tūkstančių eurų žalos. Bendrovės skambučių centras registruoja klientų pranešimus apie sulietas patalpas, rūsius, ant automobilių užvirtusius medžius ir stipraus vėjo apgadintus namų stogus, kaminus, kitas apdailos detales. Užvakarykščiai žaibavimai sugadino įvairius elektronikos prietaisus, modemus, kompiuterius, televizorius. Penktadienio popietę bendrovei jau buvo pranešta beveik 200 įvykių, kurių nuostoliams atlyginti rezervuota 130 tūkstančių eurų.

 

„Šiomis dienomis Lietuvą skalbiančios stiprios liūtys su žaibavimais ir audringu vėju yra kol kas daugiausiai nuostolių sukėlusi stichija šiemet. Labiausiai nukentėjo Vilnius, Kaunas ir kai kurie pietiniai rajonai, mat audra keliavo nuo Lenkijos pusės. Vidutinis nuostolis, neskaičiuojant keleto labai didelių žalų sieks 620 eurų, automobiliams – 2600 eurų. Tikslūs nuostoliai bus aiškūs, kuomet sugadintas turtas išdžius, mat vandens žalos ypatingos tuo, kad realūs jų padariniai išryškėja tik visiškai išdžiovinus sulietą patalpą ar daiktą“, - sako Viktorija Katilienė, „Lietuvos draudimo“  Žalų valdymo skyriaus vadovė.

 

Draudimo ekspertai, remdamiesi ne vienerių metų statistika sako, kad šių metų „audrų sezonas“ tik prasideda. Nuo gegužės gamtos stichijų sukeliami nuostoliai išauga 4-5 kartus, palyginti su kitais metų laikais. Iki šios buvo fiksuotos dvi didesnės audros: gegužės 31 dieną gavome 41 pranešimą apie žalas, nuostolių suma – 19 tūkstančių eurų,  birželio 20 dieną registravome 40 nukentėjusiųjų, kuriems atlyginama 14 tūkstančių eurų. Iš viso šiemet nuo metų pradžios dėl įvairių gamtos stichijų „Lietuvos draudimas“ yra atlyginęs beveik trečdalį milijono eurų, pastaroji audra šią sumą kilstels iki pusės milijono eurų.

 

Patyrusiems žalą gyventojams „Lietuvos draudimo“ ekspertai primena, kad pirmiausia reikia imtis neatidėliotinų gelbėjimo veiksmų, jei reikalinga iškviesti avarines tarnybas, registruoti įvykius klientai gali jiems patogiausiu būdu – telefonu ar internetu, užregistravus įvykį žalų ekspertas susisieks dėl apžiūros laiko. Liūties ir vandens sukelti nuotoliai bus vertinami turtui išdžiūvus, kad būtų galima tiksliau nustatyti nuostolių dydį.

 

Pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ savo paslaugas teikia pusei milijono privačių ir verslo klientų, per 2016 m. klientams atlygino žalų už 102 mln. eurų. „Lietuvos draudimo“ paslaugas renkasi 40 proc. visų apsidraudusiųjų Lietuvoje, o kitiems bendrovę rekomenduoja 9 iš 10 klientų. „Lietuvos draudimas“ kasdien padeda 430 savo klientų.

 

ELTA

 

 

Mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi

 

 

Žemės kasimo, lyginimo darbai.  20 eur/val.

Mobilus telefonas +370 623 10644

Internetinis puslapis - spauskite čia

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?