2018-11-15, ketvirtadienis, 22:56.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:50, leidžiasi 16:14, dienos ilgumas 8:24.

Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate – medaliai

2018-11-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Joniškyje vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate pergalių iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komandos sportininkai.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg, pasiekusi meistrišką rezultatą, čempione tapo Laura Margevičiūtė. Atkėlimo veiksme atkėlusi 130 kg sveriančią štangą, ji pagerino šalies rekordą. Laura nugalėjo ir absoliučioje įskaitoje bei tapo stipriausia klasikinės jėgos trikovės sportininke.

Jaunių merginų tarpe svorio kategorijoje iki 72 kg Džeran Jonušytė užėmė ketvirtą vietą.

Moterų komanda čempionate iškovojo trečią vietą.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg pirmą vietą užėmė Laurynas Šaulis.

Treneris Dalis Lapašinskas

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Radviliškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę