2018-12-16, sekmadienis, 10:52.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:36, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:13.

Lietuvos socialinės globos įstaigų stalo teniso varžybos Jurdaičiuose

2018-11-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Jurdaičių socialinės globos namų sporto salėje vyko Lietuvos soc. globos įstaigų jungtinio stalo teniso varžybos. Šiose varžybose kartu stalo tenisą (dvejetą) žaidžia globos namų gyventojai ir jų partneriai, t.y. įstaigų darbuotojai, treneriai, aplinkinių bendruomenių gyventojai. Šiais metais šiose varžybose dalyvavo 9 komandos iš Adakavo, Dūseikių, Skemų ir Jotainių socialinės globos namų, Akmenės r. paramos šeimai centro, Radviliškio TVMC bei Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro. Teisėjauti ir kartu pasivaržyti atvyko ir Šiaulių veteranų sporto klubo nariai. Šeimininkams – Jurdaičių stalo teniso žaidėjams padėjo Skaistgirio gimnazijos moksleiviai.

Varžybas atidarė ir visus dalyvius pasveikino Jurdaičių socialinės globos namų direktorė Adelė Pociuvienė. Vėliau komandos buvo išskirstytos į lygius ir prasidėjo kovos. Moterų dvejetų turnyre varžėsi 7 poros. Čia nugalėtojomis tapo radviliškiečių pora E. Drižytė ir jos partnerė S. Bartkuvienė. Vyrų dvejetų turnyre žaidė net 12 porų. Čia pačiais stipriausiais tapo Šiaulių sporto veteranų pora A. Pocius ir S. Bačkys. Mišrių dvejetų turnyre nugalėjo Šiaulių pora A. Balsevičienė ir S. Bačkys. Kitoje grupėje nugalėjo radviliškiečiai G. Balčiūnas ir R. Kurauskienė. Baigus dvejetų turnyrus vyko asmeninės varžybos. Savo lygiuose tarp moterų stipriausios buvo A. Vaičjunytė iš Akmenės ir S. Bartkuvienė iš Radviliškio. Vyrų tarpe laimėjo E. Kvietkus iš Radviliškio ir S. Bačkys iš Šiaulių.

Varžybų uždarymo metu visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o komandos – padėkos raštais. Šias varžybas surengti padėjo ir joms teisėjavo Skaistgirio stalo teniso entuziastai.

Jurdaičių socialinės globos namų inf. ir nuotr.