2019-03-20, trečiadienis, 02:50.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Linkėjimų iš kaimo laukia miesto valgytojai

2018-07-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Linkėjimų iš kaimo laukia miesto valgytojai

Ūkininkų bendradarbiavimas su didžiaisiais prekybos tinklais atveria mažiesiems gamintojams visiškai naujas veiklos galimybes. Prieš penkerius metus netoli Baisogalos, Pakiršinio kaime įkurtas „Žuvėjos“ ūkis, pradėjęs bendradarbiauti su lietuvišku prekybos tinklu „Maxima“, surado tiesų kelią, kaip pasiekti ne tik kaimyninio Radviliškio rajono, bet ir kitų Lietuvos miestų žuvies valgytojus.

 

„Jau daugelį metų dirbame su Lietuvos ūkininkais, kurių produkciją noriai renkasi pirkėjai. Ieškome būdų, kaip padėti ūkininkams parduoti daugiau savo pagamintos produkcijos, o pirkėjams – įsigyti ekologiškų ir pamėgtų lietuviškų produktų ne tik turguose, bet ir užsukus į šalia namų esantį prekybos centrą bet kada – patogiu jiems laiku“, – pasakojo prekybos tinklo „Maxima“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

 

Per šio prekybos tinklo specializuotą skyrių „Linkėjimai iš kaimo“ pirkėjus kasdien pasiekia ūkininkų ir smulkiųjų Lietuvos gamintojų produkcija. Jo asortimentą sudaro šviežios lietuviškos daržovės, vaisiai ir uogos, mėsos ir žuvies gaminiai, įvairūs pieno produktai, kiaušiniai, skirtingų rūšių duona, sausainiai, pyragai ir kiti kepiniai, vaisių ir daržovių sultys, aliejus, medus, įvairios valgomos augalų sėklos ir kiti maisto produktai.

 

Mažiesiems – galimybė augti

 

Daugybė šių gaminių turi tautinio paveldo sertifikatus, o nemaža jų dalis – apdovanoti „AgroBalt“ medaliais, kurie laikomi lietuviškaisiais „Oskarais“ šalies ūkininkams. Aukso medalis šiemet įteiktas ir šamų augintojams bei perdirbėjams – „Baisogalos bioenergijai“, kurių produkcija, žymima prekės ženklu „Žuvėja“, „Maximos“ parduotuvės pradėjo prekiauti lygiai prieš metus.

 

„Šamus auginti pradėję prieš penkerius metus, šviežiomis ir rūkytomis žuvimis iš pradžių prekiavome tik Radvilškio rajone, vėliau su savo mobiliąja parduotuvėle pradėjome keliauti po ūkininkų turgelius, kol galiausiai praėjusių metų vasarą žengėme į „Maximą“.

 

Dabar per šį didžiulį prekybos tinklą mūsų gaminių galima įsigyti visuose Lietuvos regionuose. Tai leido mūsų gamybos ir prekybos apimtis padidinti kelis kartus, o asortimentą – iki keliolikos rūšių įvairių gaminių. Tai ir šviežia, ir konservuota, ir džiovinta produkcija. Tiekiame į prekybą daugiau rūkytų gaminių rūšių, užtepėles.

 

Šių metų naujiena – marinuotų šamų gabaliukai“, – pasakojo „Žuvėjos“ atstovė Daiva Vaišnorienė. Pasak jos, „Žuvėjos“ produkcija negalėtų pasiekti tiek daug pirkėjų, jei nebūtų atsidūrusi didžiausio Lietuvos prekybos centro lentynose, nes pačiai įmonei paprasčiausiai neužtektų žmogiškųjų resursų logistikai ir prekybai. O bendradarbiaudama su prekybos tinklu įmonė gali ramiai koncentruotis į šamų auginimą ir perdirbimą, naujų technologijų paieškas.

 

„Kai pradėjome bendradarbiauti su „Maxima“, sukūrėme ir papildomų darbo vietų. Didelį dėmesį skiriame ir pakuotėms. Šiuo metu parduotuvėse galima rasti 13 skirtingų pavadinimų „Žuvėjos“ produkcijos: šviežios šamo filė, įvairių skonių kepsnelių su prieskoninėmis žolelėmis, filė įvairiuose marinatuose, karštai ir šaltai rūkytos filė, konservuotų bei džiovintų gaminių.

 

Elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT taip pat galima užsisakyti mūsų produktų“, – apie sėkmingą verslo organizavimą pasakojo D. Vaišnorienė.

 

Paruošta pagal lzinios.lt medžiagą

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 

 
 

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai