2019-09-20, penktadienis, 00:55.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 12:20.

LSDP Radviliškio skyriaus sėkmės garantas – vieninga nuomonė ir tikslai

2018-12-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
LSDP Radviliškio skyriaus sėkmės garantas – vieninga nuomonė ir tikslai

Spalio paskutinįjį penktadienį įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio skyriaus konferencija. LSDP Radviliškio skyriaus pirmininkas Kazimieras Račkauskis apžvelgė skyriaus veiklą. Skyriaus pirmininko pavaduotojas Saulius Luščikas supažindino su pastaraisiais metais vykusių rinkimų analize. Linita Jankevičienė apžvelgė atsinaujinusio LSDP Radviliškio skyriaus Moterų klubo veiklą. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Radviliškio skyriaus pirmininkė Justina Šereivaitė pristatė vykdytus projektus. Konferencijos metu buvo aptarti pasiruošimo rinkimams klausimai.

 

2019-ieji – rinkiminiai metai

 

Kazimieras Račkauskis, LSDP Radviliškio skyriaus pirmininkas, kandidatas į Radviliškio rajono merus:

 

„2019 - aisiais laukia labai įtemptas laikas, kai Lietuvoje vyks net treji rinkimai: savivaldybės tarybos, Respublikos Prezidento bei rinkimai į Europos Parlamentą. Iki savivaldybės tarybos rinkimų liko vos keturi mėnesiai. Socialdemokratai turi aiškią viziją, mes matome rajone esančias problemas, girdime, ko žmonėms reikia. Mums svarbi kiekvieno gyventojo nuomonė. Radviliškio rajonas turi būti darnus, kiekvienas privalo būti pilietiškas – padėti šalia esančiam, pastebėti kiekvieną, ir patiriantį socialinę atskirtį, ir perspektyvų bei veržlų jauną žmogų. Tikiu, kad Radviliškio rajonas gali būti patrauklus jauniems žmonėms, todėl sieksiu visomis išgalėmis kurti geresnį gerbūvį mūsų rajone. Taip pat galime pasidžiaugti, kad LSDP Radviliškio skyrius iškėlė savo kandidatą į Europos Parlamentą, LSDP Radviliškio skyriaus Garbės pirmininką Vytautą Simelį.“

 

 Aiškūs būsimi darbai

 

Pastaraisiais metais socialdemokratai, būdami Radviliškio rajono savivaldybės tarybos valdančiojoje koalicijoje, stengėsi vykdyti savo rinkimų programą, prie numatytų darbų įgyvendinimo daug prisidėjo vicemeras Kazimieras Augulis, kuriam buvo suteiktas LSDP Radviliškio skyriaus Garbės pirmininko vardas.

 

Vytautas Simelis parengė ir pristatė savivaldybės tarybos rinkimų LSDP Radviliškio skyriaus programos tikslus ateinantiems metams. Svarbiausia - išsilavinusi, sveika, kūrybinga, dora ir pilietiška Radviliškio rajono bendruomenė. Išsilavinimas – kūrybos ir džiaugsmo šaltinis. Ypatingas dėmesys švietimo paslaugoms. Mokyklos – tai vieta, kur kiekvienas vaikas turi turėti galimybę atskleisti savo gebėjimus ir mokytis taip, kad būtų įdomu ir gera. Sveikatos priežiūra turi tapti kiekvieno sąžiningo piliečio teise. Kultūra ir sportas turi būti prieinamas visiems. Geri keliai ir infrastruktūra – rajono veidrodis. Svarbu užtikrinti gyventojų poreikius atitinkančias kokybiškas administracines ir viešąsias paslaugas. Itin aktualus neišnykstančio ir „grįžtančio rajono“ tikslas, nes  emigraciją stabdo tik auganti ekonomika, užimtumo didinimas ir pasitikėjimas rajono valdžia.

 

„Tam kad pasiekti išsikeltus tikslus visų pirma turi būti kuriama nauja politinė kultūra, efektyvus rajono valdymas, paremtas bendrais ekonomikos stiprinimo ir gerovės didinimo tikslais, ilgalaikiais susitarimais, atsakomybe už rezultatus ir tarpusavio pasitikėjimu – akcentavo Kazimieras Račkauskis.

 

Politinė reklama apmokėta iš LSDP Radviliškio skyriaus rinkiminės sąskaitos

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai