2019-09-19, ketvirtadienis, 23:55.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:59, leidžiasi 19:24, dienos ilgumas 12:25.

Mėgstančius sportuoti vaikus sukvietė vasaros futbolo stovykla

2018-06-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mėgstančius sportuoti vaikus sukvietė vasaros futbolo stovykla

Vaikai, lankantys nevyriausybinius vaikų švietimo būrelius iš Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukoto skyriaus, Radviliškio rinkosi į dviejų dienų vasaros futbolo stovyklą, kuri vyko Šaukoto mokykloje. Šią stovyklą ne pirmus metus organizuoja radviliškio karate klubo „Rytų kovotjas“ prezidentas Ernestas Mončiauskas. Sportinę veiklą šioje stovykloje E. Mončauskui padėjo vykdyti treneriai ir kūno kultūros mokytojai: Ričardas Mačianskas, Robertas Murauskas, Dalia Balčiūnienė, Mindaugas Urbonavičius, Aldona Maniokienė, Deivydas Dargužas.

 

 

Per šimtas mokinių nuo 6 iki 16 metų amžiaus dviem dienoms įsikūrė Šaukoto mokyklos sporto salėje. Su jauniausiais sportininkais stovykloje dalyvavo ir jų mamos. Mokiniai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes, t. y. jaunesniųjų ir vyresniųjų grupę. Sportininkai mokėsi futbolo, karatė technikos, mankštinosi. Poilsio valandomis maudėsi Šaukoto užtvankoje, kuri yra šalia mokyklos, ir Gomertos ežere. Tiesa, pastarąjį jie turėjo bėgte pasiekti, o nusimaudę – vėl parbėgti. Su mokiniais maudytis bėgo ir treneriai, todėl vaikai labai stengėsi ir kalbėjo, kad pirmą kartą gyvenime teko bėgti tiek daug kilometrų.

 

 

Vakare, po visų treniruočių, Mindaugas Urbonavičius ir Robertas Murauskas vedė sportinę viktoriną. Moksleiviai buvo suskirstyti į septynias komandas, kurios labai išradingai turėjo atsakinėti į viktorinos klausimus. Tuo įspūdingas vakaras nesibaigė, po viktorinos sekė diskoteka, kurią vedė jaunimo erdvių atstovai Vladas Vaidžiulis ir Andrius Valiaška. Po smagios diskotekos, ypač patiems mažiausiems, kurie buvo aktyviausi šokėjai, buvo sunku keltis 7 val. į rytinę mankštą, bet visis vaikai žinojo, kad po mankštos laukia skanūs pusryčiai.

 

 

Antrąją stovyklos dieną moksleiviai rungtyniavo futbolo varžybose.

 

Ir smagu, ir liūdna buvo per stovyklos uždarymą. Smagu, nes vaikai buvo apdovanoti medaliais už dalyvavimą sportinėje viktorinoje, už varžybas. Liūdna, nes reikėjo vykti į namus, skirtis su naujais draugais, bet stovyklos organizatoriai pažadėjo sportininkams, kurie aktyviai lankys sporto būrelius, kitais metais suorganizuoti tokią pačią smagią stovyklą.

 

Stovyklos organizatorių  informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai