2019-06-25, antradienis, 11:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų parodoje apsilankė ir radviliškiečiai

2018-09-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų parodoje apsilankė ir radviliškiečiai

Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) rugsėjo 27–29 d. vyko miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2018“. Joje kartu su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu dalyvavo Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas.

 

Džiugu, kad parodoje Seimo narys A. Gaidžiūnas sutiko Radviliškio rajono bendruomenių, vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ atstovus. Parodoje dalyvavo bendruomenių nariai iš 10-ies šalies rajonų ir jie pristatė savo sukurtas edukacines programas, turizmo maršrutus, amatininkų gaminius ir maisto produktus.

 

Tai yra jau 47-oji paroda, surengta Universitete. Joje dalyvavo apie 100 įmonių ir organizacijų, apie 150 smulkiųjų augintojų, gamintojų, tautodailininkų. Pristatyta miško, žemės ir kita technika, maisto produktai. Parodoje vyko įvairūs renginiai, koncertai. Ekspoziciją demonstravo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD). Parodoje buvo įvairiausių gyvūnų: galvijų, dekoratyvinių paukščių, alpakų, ponių, triušių, žirgų ir avių, buvo galima susipažinti su naujausiomis gyvulininkystės technologijomis. Parodoje vyko Tarptautinis medžio drožėjų pleneras ir daugelis kitų veiklų.

 

LR Seimo nario Aurimo Gaidžiūno inf. ir nuotr.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai