2018-06-21, ketvirtadienis, 17:14.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Mokslo ir žinių diena Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre

2017-09-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mokslo ir žinių diena Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre

Rugsėjis sugražina mus iš vasaros į rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, nuostabiais voratinkliais pasidabinusį. Atkeliauja graži ir prasminga šventė, metai iš metų pasikartojanti, bet kasmet vis kitokia – Rugsėjo1-oji. Šią dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras pasipuošė gėlėmis, prisipildė linksmo jaunų žmonių šurmulio.

 

Susitikimai su vasarą nematytais draugais, smagus bendravimas, jaudinantys nauji potyriai – tokie pirmieji įspūdžiai aplankė visus, atvykusius į centrą. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, perskaityti LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės, LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko akademiko Eugenijaus Jovaišos, švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės, Radviliškio rajono mero Antano Čepononio sveikinimai.

 

Prasmingos šventės proga centro bendruomenės narius, mokinių tėvelius, globėjus ir kitus svečius, susirinkusius į aktų salę, pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, palinkėjęs naujų atradimų ir kūrybiškumo keliaujant po įstabų mokslo ir profesinių žinių pasaulį.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė šventės dalyviams palinkėjo pasitikėjimo, pagarbos, nuoširdaus bendravimo ir pristatė mokytojus, auklėtojus, kitus darbuotojus, su kuriais mokiniams teks bendrauti visus šiuos mokslo metus. Tvirtai žengti mokslo ir žinių keliu linkėjo praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas.

 

Nuotaikingas dainas ir muziką susirinkusiems dovanojo centro mokinys Arvydas Bražas. Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojas Rolandas Sereika pakerėjo įstabiomis elektrinio smuiko melodijomis, kurios palietė visų širdis ir pripildė šilumos bei gerumo.

 

Šventinį renginį vedė būrelių vadovė Irena Kavaliauskienė.

 

Bibliotekininkė Audronė Urbonavičienė

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?