2019-03-21, ketvirtadienis, 17:37.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Mokytojai tobulino viešo kalbėjimo įgūdžius

2018-02-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mokytojai tobulino viešo kalbėjimo įgūdžius

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje lankėsi ir praktinį užsiėmimą mokytojams apie TV interviu subtilybes vedė žinomas žurnalistas, vienas iš „Šiaulių televizijos“ steigėjų, laidų prodiuseris, menininkas ir šiaip įdomus žmogus – Gediminas Beržinis Beržinskas.

 

Renginio pradžioje G. Beržinis papasakojo apie darbą televizijoje, apie situacijas, kai kalbinami žmonės bando išsisukti nuo interviu. Jo nuomone, kiekvienas mokytojas  turi nugalėti kameros baimę ir išmokti duoti interviu, tik reikia užmiršti tokius žodžius, kaip „nemoku, negaliu“.  

 

 

Pozityvia energija trykštantis žurnalistas užsiėmimo metu mokė mokytojus, kaip ,,prisijaukinti“ kameras, kaip įveikti jaudulį, kaip įtikinančiai ir paveikiai atsakyti į užduodamus klausimus. Buvo ir nenuobodžios teorijos, ir asmeninių žurnalisto pastebėjimų bei patirčių.

 

 

Taigi, šis užsiėmimas mūsų mokytojams – puiki pamoka, padėjusi pagilinti žinias ir patobulinti TV interviu davimo, viešo kabėjimo įgūdžius.

 

Danutė Blužienė

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai