2020-10-25, sekmadienis, 06:37.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 16:54, dienos ilgumas 9:45.

Nuo rugsėjo 21 d. atšaukiami masiniai susibūrimai ir renginiai

2020-09-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nuo rugsėjo 21 d. atšaukiami masiniai susibūrimai ir renginiai

Radviliškio rajono savivaldybėje sušauktas Radviliškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kuriame aptarta su COVID-19 ligos plitimu rajone susijusi esama padėtis ir priemonės, kurių galima imtis siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą Radviliškio rajone.

 

Posėdyje priimtas sprendimas nuo penktadienio, rugsėjo 18 d., iki pirmadienio, rugsėjo 20 d., rekomenduoti įvairių renginių organizatoriams (tiek kultūros, tiek sporto, tiek susitikimų, konferencijų, tiek NVO, tiek savivaldybės įstaigų organizuojamų, tiek komercinių ir pan.), esant galimybei, perkelti renginius iš vidaus patalpų į lauką, o nuo rugsėjo 21 dienos, pirmadienio, priimtas sprendimas atšaukti ar vėlesniam laikui atidėti visus Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje suplanuotus tiek komercinius, tiek nekomercinius renginius ir neplanuoti naujų renginių iki kol epidemiologinė situacija Radviliškio rajone nepagerės ir nebus priimtas atskiras sprendimas. Draudimas galioja Radviliškio rajono savivaldybės administracijai, visoms savivaldybės įstaigoms ir įmonėms ir kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims, organizuojantiems masinius renginius, konferencijas, seminarus, susitikimus ir pan.

 

Paskutiniais duomenimis, COVID-19 ligos protrūkis  Radviliškio ligoninėje didėja,  COVID-19 ligos atvejų daugėja Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientų grupėje, Radviliškio rajone jau fiksuojama daugiau nei 30 susirgimų COVID-19 liga.

 

Šiuo metu Radviliškio rajone savo patalpose karantinuojasi 70 asmenų, grįžusių iš užsienio po atostogų, darbo ir pan. 2 asmenys karantino laikotarpį leidžia savivaldybės tam skirtose patalpose.

 

Būkime sveiki, laikykimės visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, socialinės fizinės distancijos, ir saugokime vieni kitus.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai