2019-03-20, trečiadienis, 02:57.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Padėkos diena Radviliškio muzikos mokykloje

2018-06-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Padėkos diena Radviliškio muzikos mokykloje

Radviliškio muzikos mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė - Padėkos diena. Mokslo metų pabaigoje visada malonu apžvelgti pasiektus rezultatus, pasidžiaugti laimėjimais, apdovanoti atkakliausius bendruomenės narius. Mokyklos direktorė Aurelija Stončiuvienė visiems padėkojo už įdėtą triūsą ir atsidavimą muzikai.

 

Renginio svečias – Radviliškio miesto garbės pilietis, Seimo narys, profesorius Vytautas Juozapaitis – pabrėžė ryžto siekiant užsibrėžto tikslo ugdymo svarbą, muzikanto kaip asmenybės nuolatinį tobulėjimą.

 

 

Už mokyklos vardo garsinimą buvo pagerbti šie tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, bei jų mokytojai: Toma Saveljevaitė, Roberta Jurpalytė, Lėja Deltuvaitė, vokalinis ansamblis „Ad libitum“, Jaunių choras „Saulės vaikai“, Elana Kanišauskaitė, Toma Pauraitė, Akvilė Korsakaitė, Kajus Korsakas, Emilija Dambrauskaitė, Elija Peleckytė, Jokūbas Peleckis, Gertrūda Burbulytė, Emilė Kavaliauskaitė, Dominykas Petuška, saksofonininkų ansamblis; mokytojai: Inga Petrauskienė, choro ir vokalo mokytoja ekspertė, Diana Sabulienė, fortepijono mokytoja metodininkė, Vera Silickaja, fortepijono mokytoja ekspertė, Aurelija Stončiuvienė, fortepijono mokytoja metodininkė, Daina Vedeckienė, fortepijono vyresnioji mokytoja, Kęstutis Pakštas, muzikos istorijos ir solfedžio mokytojas metodininkas, fortepijono vyresnysis mokytojas, Donatas Baltutis, saksofono vyresnysis mokytojas, Rytis Borusevičius, koncertmeisteris metodininkas, fortepijono mokytojas.

 

 

Jiems įteikti Seimo nario Vytauto Juozapaičio padėkos raštai bei atminimo dovanėlės.

 

 

Gausus būrys mokinių buvo pagerbti mokyklos padėkos raštais už gerą mokymąsi ir koncertinę veiklą, pagerbti ir apdovanoti jų mokytojai.

 

 

Mokyklos budinčioji Genovaitė Vainauskienė sutikta vaikų ovacijomis ir jai padėkota už nuoširdų bendravimą ir rūpestį mokyklos bendruomene. Didelį indėlį į savo vaikų tobulėjimą įneša ir tėvai. Šiais metais ypač daug jėgų ir laiko tam paaukojo D. ir E. Burbuliai, N. ir R. Peleckiai, E. Korsakienė, A. ir V. Petuškos. Jiems įteiktos padėkos už nuoširdų bendradarbiavimą su mokyklos bendruomene.

 

Puikią vakaro nuotaiką kūrė koncertiniai numeriai, kuriuos atliko Vytautas Juozapaitis, solistės Toma Saveljevaitė ir Lėja Deltuvaitė, saksofonininkų ansamblis, gitaristas Ainius Gecas, fortepijoninis duetas Augustė Motekaitytė ir Patricija Butvilaitė, chorinio dainavimo specialybės choras, vokalinis ansamblis „AD LIBITUM“, jaunių choras „Saulės vaikai“.

 

Radviliškio muzikos mokyklos inf. ir nuotr

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

Contact form

Šios dienos vardadieniai