2018-06-21, ketvirtadienis, 17:24.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Pakiršinio dvare Baisogalos senjorai lipdė iš molio

2017-09-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pakiršinio dvare Baisogalos senjorai lipdė iš molio

Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras atviras visiems norintiems išmokti amatų. Neatsitiktinai čia atvyko į svečius ir bandė prakalbinti molį Baisogalos senjorai. Amatai, muzika – tai meno terapija. Žmonės, kurie ateina į meno terapiją, jau žengė žingsnį į atsivėrimą. Jis nebūtinai turi imti kažką daryti, gali tik stebėti.

 

Baisogalos senjorams labai patiko dirbti su moliu, nors tai ir ilgas procesas: nulipdyti, išdžiovinti, išdeginti, nuglazūruoti, o vėliau dar kartą išdegti. Tai geras gyvenimo modelis, kuris parodo, jog niekas iškart nesigauna. Norint rezultatų, reikia įdėti darbo ir kantrybės.

 

Molio terapijos užsiėmimuose žmonės ne tik panyra į meninį darbą, bet ir bendrauja, kalbasi. Labai svarbus bendrumo jausmas, žmogus tampa kolektyvo nariu. Grupinės terapijos esmė, kad sergantys žmonės galėtų vienas kitą palaikyti, padėti, suprasti.

 

Pakiršinio dvaro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720


Efektyvi reklama po straipsniais – tik 10 eurų mėnesiui. Siųskite tekstą elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?